Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKARTY LZE NYNÍ DOBÍJET TAKÉ NA TERMINÁLECH SAZKY

05. října 2004

Od dnešního dne mohou všichni majitelé Oskaret dobíjet své předplacené karty na více než 7 000 terminálech SAZKY. Kredit Oskarty lze navýšit částkami 200 až 9 999 Kč. Dobíjení prostřednictvím SAZKY je velmi jednoduché a rychlé, neboť zákazník nemusí přepisovat žádné dobíjecí číslo. Stačí pouze zadat telefon a dobíjenou částku, popřípadě další telefonní číslo, na které chce zákazník poslat SMS s potvrzením o dobití. Platí se v hotovosti a každý zákazník obdrží stvrzenku.

Od dnešního dne mohou všichni majitelé Oskaret dobíjet své předplacené karty na více než 7 000 terminálech SAZKY. Kredit Oskarty lze navýšit částkami 200 až 9 999 Kč.

Dobíjení prostřednictvím SAZKY je velmi jednoduché a rychlé, neboť zákazník nemusí přepisovat žádné dobíjecí číslo. Stačí pouze zadat telefon a dobíjenou částku, popřípadě další telefonní číslo, na které chce zákazník poslat SMS s potvrzením o dobití. Platí se v hotovosti a každý zákazník obdrží stvrzenku. SMS zpráva s potvrzením o dobití přijde během několika minut.

“Očekáváme, že dobíjení v terminálech SAZKY se stane oblíbenou formou navýšení kreditu Oskaret. Spolupráce se SAZKOU je tak dalším krokem k tomu, jak zvýšit počet míst pro dobití Oskaret a rozšířit tak používání výhodných služeb Oskara,” říká tiskový mluvčí Oskara Petr Šindler. Oskarty je také možno dobíjet 24 hodin denně pomocí dobíjecích kupónů, více než 2 000 bankomatů, webu a služby M-Platby.

Podíly různých způsobů dobíjení Oskaret
Dobíjecí kupóny Ve více než 2 000 bankomatech M-Platby, web a další
64 % transakcí32 % transakcí4 % transakcí