Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

Tisková zpráva

 

OSKARTY LZE NYNÍ DOBÍJET TAKÉ NA TERMINÁLECH SAZKY

05. října 2004

Od dnešního dne mohou všichni majitelé Oskaret dobíjet své předplacené karty na více než 7 000 terminálech SAZKY. Kredit Oskarty lze navýšit částkami 200 až 9 999 Kč. Dobíjení prostřednictvím SAZKY je velmi jednoduché a rychlé, neboť zákazník nemusí přepisovat žádné dobíjecí číslo. Stačí pouze zadat telefon a dobíjenou částku, popřípadě další telefonní číslo, na které chce zákazník poslat SMS s potvrzením o dobití. Platí se v hotovosti a každý zákazník obdrží stvrzenku.

Od dnešního dne mohou všichni majitelé Oskaret dobíjet své předplacené karty na více než 7 000 terminálech SAZKY. Kredit Oskarty lze navýšit částkami 200 až 9 999 Kč.

Dobíjení prostřednictvím SAZKY je velmi jednoduché a rychlé, neboť zákazník nemusí přepisovat žádné dobíjecí číslo. Stačí pouze zadat telefon a dobíjenou částku, popřípadě další telefonní číslo, na které chce zákazník poslat SMS s potvrzením o dobití. Platí se v hotovosti a každý zákazník obdrží stvrzenku. SMS zpráva s potvrzením o dobití přijde během několika minut.

“Očekáváme, že dobíjení v terminálech SAZKY se stane oblíbenou formou navýšení kreditu Oskaret. Spolupráce se SAZKOU je tak dalším krokem k tomu, jak zvýšit počet míst pro dobití Oskaret a rozšířit tak používání výhodných služeb Oskara,” říká tiskový mluvčí Oskara Petr Šindler. Oskarty je také možno dobíjet 24 hodin denně pomocí dobíjecích kupónů, více než 2 000 bankomatů, webu a služby M-Platby.

Podíly různých způsobů dobíjení Oskaret
Dobíjecí kupóny Ve více než 2 000 bankomatech M-Platby, web a další
64 % transakcí32 % transakcí4 % transakcí