Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKARÉNA DOSTALA NOVÝ KABÁT, CHYTRÉ TEXTOVKY „FRČÍ“

31. května 2004

Oskar spustil „poradenský portál“ pro zákazníky na adrese www.oskarena.cz v nové podobě. Uspořádání portálu nyní více odpovídá přání zákazníků. Už na hlavní stránce mají tři nejvyužívanější možnosti: Nastavení mobilního telefonu, Nastavení operačních systémů a volbu Ptejte se Technoidů/Hledejte v databázi.

Oskar spustil „poradenský portál“ pro zákazníky na adrese www.oskarena.cz v nové podobě. Uspořádání portálu nyní více odpovídá přání zákazníků. Už na hlavní stránce mají tři nejvyužívanější možnosti: Nastavení mobilního telefonu, Nastavení operačních systémů a volbu Ptejte se Technoidů/Hledejte v databázi. To znamená, že ať už zákazník přichází s jakýmkoliv problémem, mělo by se mu podařit ho vyřešit během několika okamžiků a kliknutí myši.

Týká se to zejména nastavení mobilu pro nejrůznější služby. Oskar na začátkem roku 2004 spustil pro naprostou většinu telefonů, které jsou v jeho síti tzv. chytré textovky. Ty umějí jednoduše nastavit telefon například pro používání WAPu, GPRS nebo FotoPošty MMS bez jakéhokoliv zásahu uživatele. A poslání chytré textovky je úplně zadarmo.

Tomu také odpovídá používanost této služby. V březnu si jich Oskarovi zákazníci naposílali téměř 70 tisíc a podobně to vypadalo i v dubnu. Potvrzují se tak slova Oskarova mluvčího Petra Šindlera z ledna: „Máme radost, že nabízíme chytré textovky pro všechny telefony používané v Oskarově síti ve větším množství. Zvýší to uživatelský komfort pro naše zákazníky.“