Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Tisková zpráva

 

OSKARÉNA DOSTALA NOVÝ KABÁT, CHYTRÉ TEXTOVKY „FRČÍ“

31. května 2004

Oskar spustil „poradenský portál“ pro zákazníky na adrese www.oskarena.cz v nové podobě. Uspořádání portálu nyní více odpovídá přání zákazníků. Už na hlavní stránce mají tři nejvyužívanější možnosti: Nastavení mobilního telefonu, Nastavení operačních systémů a volbu Ptejte se Technoidů/Hledejte v databázi.

Oskar spustil „poradenský portál“ pro zákazníky na adrese www.oskarena.cz v nové podobě. Uspořádání portálu nyní více odpovídá přání zákazníků. Už na hlavní stránce mají tři nejvyužívanější možnosti: Nastavení mobilního telefonu, Nastavení operačních systémů a volbu Ptejte se Technoidů/Hledejte v databázi. To znamená, že ať už zákazník přichází s jakýmkoliv problémem, mělo by se mu podařit ho vyřešit během několika okamžiků a kliknutí myši.

Týká se to zejména nastavení mobilu pro nejrůznější služby. Oskar na začátkem roku 2004 spustil pro naprostou většinu telefonů, které jsou v jeho síti tzv. chytré textovky. Ty umějí jednoduše nastavit telefon například pro používání WAPu, GPRS nebo FotoPošty MMS bez jakéhokoliv zásahu uživatele. A poslání chytré textovky je úplně zadarmo.

Tomu také odpovídá používanost této služby. V březnu si jich Oskarovi zákazníci naposílali téměř 70 tisíc a podobně to vypadalo i v dubnu. Potvrzují se tak slova Oskarova mluvčího Petra Šindlera z ledna: „Máme radost, že nabízíme chytré textovky pro všechny telefony používané v Oskarově síti ve větším množství. Zvýší to uživatelský komfort pro naše zákazníky.“