Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Oskar získal tři nové posily do vrcholového vedení

08. července 2003

Francinne Hansen, Igor Přerovský a Jeff Williams byli jmenováni viceprezidenty a stali se novými členy Oskarova nejvyššího managementu. Na svých postech nahradili kolegy, kteří po úspěšném rozjezdu firmy dokončili své kontrakty a rozhodli se vrátit zpět do vlasti. Jeff Williams (37) je novým Oskarovým viceprezidentem pro péči o zákazníky a prodej. Je to jeden z těch vzácných lidí, kteří mají tak dlouhý životopis, že je jednodušší říci co nedělali než co dělali. Pravdou je, že i kdyby nebylo jeho rozsáhlých manažerských zkušeností, místo v Customer Care by asi získal už jen svou tváří hollywoodské hvězdy.Francinne Hansen, Igor Přerovský a Jeff Williams byli jmenováni viceprezidenty a stali se novými členy Oskarova nejvyššího managementu. Na svých postech nahradili kolegy, kteří po úspěšném rozjezdu firmy dokončili své kontrakty a rozhodli se vrátit zpět do vlasti.

Jeff Williams (37) je novým Oskarovým viceprezidentem pro péči o zákazníky a prodej. Je to jeden z těch vzácných lidí, kteří mají tak dlouhý životopis, že je jednodušší říci co nedělali než co dělali. Pravdou je, že i kdyby nebylo jeho rozsáhlých manažerských zkušeností, místo v Customer Care by asi získal už jen svou tváří hollywoodské hvězdy. Vypadat jako Bruce Willis je prostě v tomhle oddělení k nezaplacení, zvlášť když dojde na ty nejnáročnější zákaznice…

Igor Přerovský (32 let, když se nám naposled svěřil) se dostal do první lajny, když byl jmenován viceprezidentem pro značku a komunikaci. Igor něco ví o tom, jaké to je mluvit jménem firmy – nyní se bude muset ubránit pokušení, aby nenamlouval vlastním hlasem i všechny Oskarovy reklamy. Igor se pokusí zopakovat úspěch předchozí viceprezidentky Sylvie Scott, která pro Oskara získala přes 40 cen za reklamu a vybudovala jednu z nejsilnějších značek na českém trhu.

Francinne Hansen (neřekneme ani za milión!) postoupila v Oskarovi na pozici viceprezidentky pro lidské zdroje. Je to přesně ta silná a energická vůdčí osobnost, jakou vídáme v amerických filmech – znáte to, jak zachrání celou posádku z vraku kosmické lodi a ještě umlátí tři gigantické brouky červenou Oskarovou šálou. V pozici viceprezidentky pro lidské zdroje Francinne čeká těžký úkol nahradit Reginu Miller, pod jejímž vedením se Oskar stal jedním ze 100 nejlepších zaměstnavatelů v IT sektoru na světě*.

Fred Hrenchuk, dříve viceprezident IS/IT, péče o zákazníky a přímého prodeje, je poslední hvězdou, která změní svou pozici v týmu. Fred převezme odpovědnost za rozvoj sítě po Ante Rupcicovi. Antemu se podařilo vystavět síť v kvalitě a tempu, které dodnes představují světový rekord ve spouštění GSM sítí.

Karla D. Stephens bude nadále pokračovat v roli hlavního kouče. Mario Mele si zachovává své místo v týmu jako viceprezident pro marketing a Muriel Anton vše jistí na postu viceprezidentky pro finance.