Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Oskar rozjel Podnikatelské fórum

11. června 2003

Na adrese www.oskar.cz/forum Oskar dnešního dne otevřel Podnikatelské fórum, jediné webové stránky svého druhu specializované na malé a střední firmy. Podnikatelské fórum je webový portál, databanka užitečných informací i platforma pro výměnu názorů. Každý majitel nebo zaměstnanec menší firmy si nyní může snadno přečíst o vybraných nařízeních a předpisech platných v ČR a Evropské unii.Na adrese www.oskar.cz/forum Oskar dnešního dne otevřel Podnikatelské fórum, jediné webové stránky svého druhu specializované na malé a střední firmy.

Podnikatelské fórum je webový portál, databanka užitečných informací i platforma pro výměnu názorů. Každý majitel nebo zaměstnanec menší firmy si nyní může snadno přečíst o vybraných nařízeních a předpisech platných v ČR a Evropské unii. Zájem jistě vzbudí i vypsaná výběrová řízení a jiné příležitosti, které EU pro české podnikatele přináší.

“Po Přestupové sadě, speciálních tarifech Na jistotu a Na zisk a velkorysém průzkumu Máte velké plány jde o další iniciativu, která je výsledkem dlouhodobé Oskarovy snahy být partnerem menších a středních firem,” prohlásila Karla Stephens, generální ředitelka společnosti Český Mobil. “S Oskarem jsou firmy ke splněních svých plánů o krok blíže.”

Podívejte se, jaké hlavní informační bloky Podnikatelské fórum nabízí:

EU a vaše firma
Evropská unie přinese nejen větší trh, ale také spoustu nových nařízení, norem a předpisů. Kdyby vám některý z nich utekl, nemusela by tu vaše firma za chvíli vůbec být. S Podnikatelským fórem můžete tuhle starost pustit za hlavu – zprávy, informace a komentáře dostanete až pod nos.

Podnikání a vaše firma
Jasně, že se v podnikání vyznáte a že vám do něj nikdo mluvit nebude. Ale proč se čas od času nepodívat, co je nového v zákonech, daních nebo veřejných zakázkách – zvlášt, když je to zadarmo!

Ptejte se expertů
Oskar dal dohromady tým kvalitních expertů – advokátů, účetních, manažerských konzultantů i tzv. Technoidů – kteří čekají na vaše otázky. Rychle, jednoduše, přes internet a bezplatně.

Diskuze
Víc hlav víc ví. Pobavte se proto s ostatními podnikateli, na kterých trzích to žije, na kterých úřadech to vázne a co si o tom všem myslíte.

Mobily a vaše firma
Všechno o tom, jak ušetřit za telefonní služby a jak využít mobilu na maximum. Tipy, triky a nápady od lidí, kteří se v telefonech opravdu vyznají a vědí o nich všechno.

Průzkum
Vyplňte Oskarův průzkum Máte velké plány? na adrese www.oskar.cz/forum a můžete hned změnit sny na skutečnost. Každý účastník obdrží kvalitní a profesionálně zpracovanou studii o stavu byznysu v Čechách. A navíc můžete vyhrát až 500 000 korun pro firmu a Nokii 6610 pro vaši osobu – to vše za pár minut, které věnujete odpovědím.