Vodafone

Oskar oznamuje platnost nových Všeobecných podmínek

18. dubna 2000

Společnost Český Mobil provozující síť mobilních telefonů Oskar oznamuje, že od 19. dubna 2000 nabývají účinnosti její nové Všeobecné podmínky pro poskytování telekomunikačních služeb. Od tohoto dne uvádí Oskar zároveň nový Program předplacených služeb Oskarta. Nové Všeobecné podmínky se týkají nejen zákazníků budoucích ale i všech stávajících. Pro ně nabývají účinnosti až od 19.

Společnost Český Mobil provozující síť mobilních telefonů Oskar oznamuje, že od 19. dubna 2000 nabývají účinnosti její nové Všeobecné podmínky pro poskytování telekomunikačních služeb. Od tohoto dne uvádí Oskar zároveň nový Program předplacených služeb Oskarta. Nové Všeobecné podmínky se týkají nejen zákazníků budoucích ale i všech stávajících. Pro ně nabývají účinnosti až od 19.5.2000.

"Vážený zákazníku, nové Všeobecné podmínky Českého Mobilu a.s. pro Vás nabývají účinnosti 19.5.2000, najdete je na internetu a v místech prodeje od 19. dubna" Tuto textovou zprávu obdrželi v uplynulých dnech ve formě textové zprávy SMS všichni uživatelé mobilní sítě Oskar.

"Změnou Všeobecných podmínek vycházíme zejména vstříc požadavkům našich zákazníků. Na základě zkušeností z dosavadního provozu a po vyhodnocení nejčastějších dotazů kladených zákazníky našim operátorům prostřednictvím Oskarlinky jsme tyto změny promítli do nového znění Všeobecných podmínek." říká manažer pro vztahy s veřejností Michal Kačena. Plné znění nových Všeobecných podmínek je dostupné na Internetu na adrese: http://www.oskarmobil.cz.