Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR OTEVÍRÁ NOVOU PŘEDVOLBU 775. VÝBĚR ČÍSLA JE ZADARMO

17. února 2004

Od dnešního dne si mohou všichni zákazníci Oskara vybrat nové číslo přesně podle svého přání. Oskar představuje nové předčíslí 775, které rozšíří již existující 608, 776 a 777. „Je to důsledek stále většího zájmu především o Oskarovy Tarify nové generace, které si ve čtvrtém čtvrtletí 2003 aktivovalo plných 61% z nově získaných zákazníků,“ říká Marek Sláčik, ředitel programů pro nové zákazníky. Výběr čísla zadarmo a zvýhodněná cena telefonu jsou tradičně uváděny jako dva nejčastější důvody pro změnu operátora. Tahákem v současné Oskarově nabídce telefonů je Siemens C62 podporujícící MMS, který je u Oskara s tarifem Nezavěšuj možno získat již za 977 Kč včetně DPH.Od dnešního dne si mohou všichni zákazníci Oskara vybrat nové číslo přesně podle svého přání. Oskar představuje nové předčíslí 775, které rozšíří již existující 608, 776 a 777. „Je to důsledek stále většího zájmu především o Oskarovy Tarify nové generace, které si ve čtvrtém čtvrtletí 2003 aktivovalo plných 61% z nově získaných zákazníků,“ říká Marek Sláčik, ředitel programů pro nové zákazníky.

Výběr čísla zadarmo a zvýhodněná cena telefonu jsou tradičně uváděny jako dva nejčastější důvody pro změnu operátora. Tahákem v současné Oskarově nabídce telefonů je Siemens C62 podporujícící MMS, který je u Oskara s tarifem Nezavěšuj možno získat již za 977 Kč včetně DPH. Kdo chce nabušený mobil i s fotoaparátem za dobrou cenu, měl by také zvážit nákup Sony-Ericsson T230. U Oskara s tarifem Nezavěšuj je k mání za 1 377 Kč včetně DPH.

Protože je výběr čísla nyní u Oskara zadarmo, je možno očekávat tradiční lítý boj o nejlepší z nich. „Podle zkušeností z minulých let se během prvních dvou měsíců rozebere až 30% nejzajímavějších čísel,“ uvádí Marek Sláčik. Podle interních průzkumů operátora si 41 procent zájemců o výběr zdarma volí stejné číslo jako měli dříve u jiného operátora, 36 procent dává přednost snadno zapamatovatelné kombinaci, 12 procent své číslo překládá z oblíbeného slova a 11 procent používá jako předlohu oblíbené číslo, například datum narození.

Předvolba 775 i výběr čísla zdarma jsou dostupné zákazníkům předplacených služeb Oskarta i majitelům tarifních plánů ve všech obchodech Oskara nebo na OskarKontaktu 800 777 777 i s doručením na požadovanou adresu do dvou dnů.

Poznámka: Nabídka výběru čísel zdarma se nevztahuje na výběr tzv. Zlatých čísel, na která zákazníky upozorní Oskarův operátor či prodejce.