Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR NABÍZÍ SMS ROAMING NA OSKARTÁCH

29. dubna 2002

Z USA domů za deset korun včetně DPH: Oskarta umí kromě volání i odchozí textovky Od 29. dubna nabízí Oskar majitelům Oskaret další užitečnou službu – odesílání SMS ze zahraničních sítí. Rozšiřuje tak nabídku poskytovaných roamingových služeb, které svou dostupností nemají mezi českými mobilními operátory konkurenci. Majitelé Oskaret mohou nyní posílat textové zprávy v sítích více než 120 Oskarových roamingových partnerů, zahrnujících v současné době přes 60 zemí na pěti kontinentech světa. Atraktivní ceny začínají na 8 Kč (včetně DPH), a např.

  • Z USA domů za deset korun včetně DPH: Oskarta umí kromě volání i odchozí textovky

    Od 29. dubna nabízí Oskar majitelům Oskaret další užitečnou službu – odesílání SMS ze zahraničních sítí. Rozšiřuje tak nabídku poskytovaných roamingových služeb, které svou dostupností nemají mezi českými mobilními operátory konkurenci.

    Majitelé Oskaret mohou nyní posílat textové zprávy v sítích více než 120 Oskarových roamingových partnerů, zahrnujících v současné době přes 60 zemí na pěti kontinentech světa. Atraktivní ceny začínají na 8 Kč (včetně DPH), a např. za textovku z USA či Japonska zaplatí majitel Oskarty pouze 10 Kč (vč.DPH). Řazení zemí do zón je obdobné jako v případě volání. Přehled tarifních zón je k dispozici na www.oskarmobil.cz i všech dalších Oskarových kontaktních místech.

    Majitelé Oskaret samozřejmě mohou v zahraničí používat nejen textovky, ale i hlasové služby. Volání v cizině je možné prostřednictvím Oskarovy služby zpětného volání, kde Oskar na rozdíl od konkurentů neúčtuje sestavovací poplatek. Při volání z alpské sjezdovky či středomořské pláže si tedy zákazník může být jist, že s Oskartou ušetří nejméně 15 korun za hovor. Roaming pro Oskarty je možno zdarma aktivovat na www.oskarmobil.cz v sekci Můj Oskar nebo na OskarLince 0800 - 770 077.

    Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do dubna 2002 si Oskara vybralo více než 1.000.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V součastnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu. Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW). Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq ("TIWI").