Vodafone

OSKAR NABÍZÍ PLNÝ PLATEBNÍ STYK PŘES BANKOMATY

27. února 2001

Oskar při příležitosti svých prvních narozenin přináší praktickou službu realizace všech plateb přes bankomaty. Oskar se stal prvním operátorem v České republice a jedním z mála na světě, kteří nabízí úplný platební styk mezi zákazníkem a operátorem 24 hodin denně, a to nejen pro předplacené, ale i hlavní a doplňkové tarify. Prostřednictvím bankomatů Oskar umožňuje: Dobití Oskarty Pro uživatele předplacených služeb Oskar nabízí přímé dobíjení kreditu bez nutnosti volání na dobíjecí linku. Hodnoty dobíjených částek ponechal Oskar ve stejné výši, včetně zachování bonusů, jako u kupónů v běžném prodeji, tj. 400 Kč, 800 Kč nebo 1500 Kč.

Oskar při příležitosti svých prvních narozenin přináší praktickou službu realizace všech plateb přes bankomaty. Oskar se stal prvním operátorem v České republice a jedním z mála na světě, kteří nabízí úplný platební styk mezi zákazníkem a operátorem 24 hodin denně, a to nejen pro předplacené, ale i hlavní a doplňkové tarify.

Prostřednictvím bankomatů Oskar umožňuje:

Dobití Oskarty
Pro uživatele předplacených služeb Oskar nabízí přímé dobíjení kreditu bez nutnosti volání na dobíjecí linku. Hodnoty dobíjených částek ponechal Oskar ve stejné výši, včetně zachování bonusů, jako u kupónů v běžném prodeji, tj. 400 Kč, 800 Kč nebo 1500 Kč. Navíc Oskar nabízí pro zákazníky při dobíjení z bankomatu extra bonus ve výši 50 Kč za každé nabití, a to až do 30. června letošního roku.

Platbu faktury - Zaplacení měsíčního vyúčtování služeb Oskar (jako jediný v České republice)
Pro uživatele tarifních programů zavedl Oskar službu přímé úhrady vystavené faktury. Do bankomatu postačí zadat desetimístné číslo faktury a telefonní číslo.

Platbu předem (jako jediný v České republice)
Prostřednictvím této volby může zákazník uhradit budoucí výdaje za jakékoliv Oskarovy služby. Oskar poté odečítá částky za využití služeb od této zálohy.

Navýšit volací zálohu u uživatelů tarifních programů
Volací záloha je maximální korunový limit pro hlasové a SMS služby v daném fakturačním období nad rámec volných minut dle příslušného tarifu. Minimální počáteční volací záloha je 1000 Kč. Pokud zákazník potřebuje v daném fakturačním období volat více, než mu umožňují volné minuty a počáteční volací záloha, může nyní tuto zálohu kdykoli navýšit.

Aktivovat roaming a službu Volání do zahraničí (jako jediný v České republice)
Po zaplacení zálohy se automaticky aktivuje roaming a služba Volání do zahraničí. Zákazník službu může začít používat nejpozději do 1 hodiny od realizace platby.

Po provedení transakce bankomat vystaví stvrzenku a Oskar odešle SMS zprávu o výsledku provedené transakce. Všechny operace jsou automatické a není třeba volat na operátory. Oskar za tyto služby neúčtuje žádné poplatky, zákazník hradí pouze standardní bankovní poplatek za pohyb na účtu, podobně jako při nákupu zboží v obchodě. Například ČSOB a Komerční banka si tyto poplatky neúčtují.

Oskar nabízí úplný platební styk prostřednictvím více než 100 vybraných bankomatů Komerční banky a ČSOB. Aktuální seznam bankomatů, podrobné informace o službě a demoverzi služby naleznete na internetové stránce www.oskarmobil.cz. Technickou podporu zajišťují firmy Siemens s.r.o. a MUZO, a.s. Realizaci plateb přes bankomaty je možné uskutečnit prostřednictvím platebních karet VISA, VISA Electron, EC/MC, Maestro nebo AMEX vydaných jakoukoli bankou. Bankomaty, jejichž pomocí je možno provádět uvedené transakce, jsou viditelně označeny logem Oskara.

Oskar garantuje aktivaci a realizaci všech zaplacených služeb do jedné hodiny od provedení transakce. Bezpečnost transakcí zcela odpovídá standardům používaným v mezibankovním styku.

Do 30. června 2001 připravil Oskar při dobíjení Oskaret přes bankomat speciální bonus ve výši 50 Kč za každé nabití.