Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR NABÍZÍ PLNÝ PLATEBNÍ STYK PŘES BANKOMATY

27. února 2001

Oskar při příležitosti svých prvních narozenin přináší praktickou službu realizace všech plateb přes bankomaty. Oskar se stal prvním operátorem v České republice a jedním z mála na světě, kteří nabízí úplný platební styk mezi zákazníkem a operátorem 24 hodin denně, a to nejen pro předplacené, ale i hlavní a doplňkové tarify. Prostřednictvím bankomatů Oskar umožňuje: Dobití Oskarty Pro uživatele předplacených služeb Oskar nabízí přímé dobíjení kreditu bez nutnosti volání na dobíjecí linku. Hodnoty dobíjených částek ponechal Oskar ve stejné výši, včetně zachování bonusů, jako u kupónů v běžném prodeji, tj. 400 Kč, 800 Kč nebo 1500 Kč.

Oskar při příležitosti svých prvních narozenin přináší praktickou službu realizace všech plateb přes bankomaty. Oskar se stal prvním operátorem v České republice a jedním z mála na světě, kteří nabízí úplný platební styk mezi zákazníkem a operátorem 24 hodin denně, a to nejen pro předplacené, ale i hlavní a doplňkové tarify.

Prostřednictvím bankomatů Oskar umožňuje:

Dobití Oskarty
Pro uživatele předplacených služeb Oskar nabízí přímé dobíjení kreditu bez nutnosti volání na dobíjecí linku. Hodnoty dobíjených částek ponechal Oskar ve stejné výši, včetně zachování bonusů, jako u kupónů v běžném prodeji, tj. 400 Kč, 800 Kč nebo 1500 Kč. Navíc Oskar nabízí pro zákazníky při dobíjení z bankomatu extra bonus ve výši 50 Kč za každé nabití, a to až do 30. června letošního roku.

Platbu faktury - Zaplacení měsíčního vyúčtování služeb Oskar (jako jediný v České republice)
Pro uživatele tarifních programů zavedl Oskar službu přímé úhrady vystavené faktury. Do bankomatu postačí zadat desetimístné číslo faktury a telefonní číslo.

Platbu předem (jako jediný v České republice)
Prostřednictvím této volby může zákazník uhradit budoucí výdaje za jakékoliv Oskarovy služby. Oskar poté odečítá částky za využití služeb od této zálohy.

Navýšit volací zálohu u uživatelů tarifních programů
Volací záloha je maximální korunový limit pro hlasové a SMS služby v daném fakturačním období nad rámec volných minut dle příslušného tarifu. Minimální počáteční volací záloha je 1000 Kč. Pokud zákazník potřebuje v daném fakturačním období volat více, než mu umožňují volné minuty a počáteční volací záloha, může nyní tuto zálohu kdykoli navýšit.

Aktivovat roaming a službu Volání do zahraničí (jako jediný v České republice)
Po zaplacení zálohy se automaticky aktivuje roaming a služba Volání do zahraničí. Zákazník službu může začít používat nejpozději do 1 hodiny od realizace platby.

Po provedení transakce bankomat vystaví stvrzenku a Oskar odešle SMS zprávu o výsledku provedené transakce. Všechny operace jsou automatické a není třeba volat na operátory. Oskar za tyto služby neúčtuje žádné poplatky, zákazník hradí pouze standardní bankovní poplatek za pohyb na účtu, podobně jako při nákupu zboží v obchodě. Například ČSOB a Komerční banka si tyto poplatky neúčtují.

Oskar nabízí úplný platební styk prostřednictvím více než 100 vybraných bankomatů Komerční banky a ČSOB. Aktuální seznam bankomatů, podrobné informace o službě a demoverzi služby naleznete na internetové stránce www.oskarmobil.cz. Technickou podporu zajišťují firmy Siemens s.r.o. a MUZO, a.s. Realizaci plateb přes bankomaty je možné uskutečnit prostřednictvím platebních karet VISA, VISA Electron, EC/MC, Maestro nebo AMEX vydaných jakoukoli bankou. Bankomaty, jejichž pomocí je možno provádět uvedené transakce, jsou viditelně označeny logem Oskara.

Oskar garantuje aktivaci a realizaci všech zaplacených služeb do jedné hodiny od provedení transakce. Bezpečnost transakcí zcela odpovídá standardům používaným v mezibankovním styku.

Do 30. června 2001 připravil Oskar při dobíjení Oskaret přes bankomat speciální bonus ve výši 50 Kč za každé nabití.