Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR NABÍZÍ NOVÉ CENOVÉ PLÁNY

29. května 2002

Oskar opět potvrzuje, že nabízí nejvýhodnější volání na trhu Oskar rozšiřuje nabídku o tarify s minimálním paušálem pro firemní zákazníky Ve středu 29. května Oskar uvádí nové cenové plány, které představují nejvýhodnější nabídku na českém trhu. Výraznými znaky nových tarifů je důraz na rodinné a komunitní volání a zvýhodnění sazeb za volání do vlastní sítě. Nová tarifní struktura přináší následující výhody pro zákazníka: Rozložení cenových plánů umožňuje, aby si každý zákazník našel optimální řešení Nové cenové plány přináší další úsporu zákazníkům U žádného nového tarifu se nerozlišuje špička a doba mimo špičku Všechny nové tarify mají stejné a výhodné ceny za mezinárodní volání Všechny nové tarify mají sekundové účtování po první minutě U žádného tarifu není nutné uzavírat smlouvu „Komplexně inovovaná cenová nabídka je rozložena tak, aby každý typ uživatelů mobilních telefonů našel optimální řešení pro komunikační služby. Představením nových tarifů i účtování služeb Oskarty s FlexiSazbou Oskar opět potvrzuje, že představuje nejvýhodnější variantu, kterou může zákazník na českém trhu mobilních komunikací zvolit,“ prohlásil Mario Mele, viceprezident pro plánování a rozvoj služeb.

 • Oskar opět potvrzuje, že nabízí nejvýhodnější volání na trhu
 • Oskar rozšiřuje nabídku o tarify s minimálním paušálem pro firemní zákazníky

Ve středu 29. května Oskar uvádí nové cenové plány, které představují nejvýhodnější nabídku na českém trhu. Výraznými znaky nových tarifů je důraz na rodinné a komunitní volání a zvýhodnění sazeb za volání do vlastní sítě.

Nová tarifní struktura přináší následující výhody pro zákazníka:

 • Rozložení cenových plánů umožňuje, aby si každý zákazník našel optimální řešení
 • Nové cenové plány přináší další úsporu zákazníkům
 • U žádného nového tarifu se nerozlišuje špička a doba mimo špičku
 • Všechny nové tarify mají stejné a výhodné ceny za mezinárodní volání
 • Všechny nové tarify mají sekundové účtování po první minutě
 • U žádného tarifu není nutné uzavírat smlouvu

„Komplexně inovovaná cenová nabídka je rozložena tak, aby každý typ uživatelů mobilních telefonů našel optimální řešení pro komunikační služby. Představením nových tarifů i účtování služeb Oskarty s FlexiSazbou Oskar opět potvrzuje, že představuje nejvýhodnější variantu, kterou může zákazník na českém trhu mobilních komunikací zvolit,“ prohlásil Mario Mele, viceprezident pro plánování a rozvoj služeb. „Je to také poprvé, kdy Oskar přichází se zvláštní nabídkou firemních tarifů, které charakterizuje minimální měsíční paušál.,“ dodal Mario Mele.

Všechny doposud nabízené tarifní plány zůstávají pro stávající zákazníky v platnosti. Noví klienti si od 29. května budou moci pořizovat již jen tarify nové. Cenové plány Dohoda s Oskarem a Slyším Vás budou nabízeny i novým zákazníkům ve své původní podobě. Přechod z původních na nové cenové plány je zdarma.

RYCHLÝ PŘEHLED OSKAROVÝCH NOVÝCH CENOVÝCH PLÁNŮ
(všechny ceny jsou uváděny bez DPH 5%)

ZÁKLADNÍ TARIFY

 • Řekni mi – měsíční poplatek 250 Kč, 50 volných minut
 • Povídej – měsíční poplatek 600 Kč, 150 volných minut
 • Nezavěšuj – měsíční poplatek 1000 Kč, 300 volných minut

U všech těchto tarifů platí volné minuty pro volání do všech sítí a volání do sítě Oskar nad rámec volných minut je cenově zvýhodněno. Neprotelefonované minuty se automaticky převádějí do dalšího měsíce.

U všech tří tarifů lze aktivovat doplňkové služby Moji Nej... a Moje SMS, výhodné balíčky pro volání přátelům a posílání textových zpráv. Balíček Moji Nej... nahrazuje původní službu Oskamarádi. Jeho aktivace je zdarma, uživatel pak platí měsíční poplatek ve výši 20 korun. Balíček Moje SMS je zase ideální pro příznivce textových zpráv: za měsíční předplatné 80 Kč může zákazník poslat 100 esemesek do jakékoliv sítě, což znamená bezprecedentní cenu 0,80 Kč za zprávu. Zákazník si může k tarifům Řekni mi, Povídej, Nezavěšuj aktivovat buď Moji Nej..., nebo Moje SMS, nebo oba balíčky najednou.

TARIFY RODINNÉ ČI KOMUNITNÍ
Specifické výhody nabízejí zákazníkům další nové tarify:

 • Odepiš – měsíční poplatek 10 Kč, 40 volných minut
 • Mezi námi – měsíční poplatek 550 Kč, 300 volných minut

U obou těchto tarifů jsou volné minuty určeny pro volání do Oskarovy sítě a nepřevádějí se do dalšího měsíce. Jde o ideální řešení například pro rodiny či blízké obchodní partnery, kteří mohou mezi sebou komunikovat za nepřekonatelnou cenu.

TARIFY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY
Pro zákazníky, kteří mají IČO a používají nejméně 2 SIM karty, připravil Oskar zcela speciální nabídku:

 • Na jistotu – měsíční poplatek 100 Kč; s funkcí „čím více voláte, tím méně platíte“
 • Na zisk – měsíční poplatek 250 Kč; s funkcí „čím více voláte, tím méně platíte“

Unikátním Oskarovým řešením jsou minimální měsíční paušály. Poprvé se rovněž objevují automatické množstevní slevy podle principu „čím více voláte, tím méně platíte.“ Například u tarifu Na zisk se po provolání 250 minut do Oskarovy sítě snižuje cena hovorů na korunu, tedy na pouhou třetinu běžné sazby.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do dubna 2002 si Oskara vybralo více než 1.000.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V součastnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW). Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq ("TIWI").