Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR NABÍDL FIRMÁM DATOVÝ MOST GPRS CONNECT

19. února 2003

Oskarova nová služba je ideálním řešením pro finanční instituce, obchodní zástupce, prodejní řetězce nebo třeba sázkové kanceláře Dálkový přístup k firemnímu intranetu, okamžitý sběr dat od obchodních zástupců v terénu, monitorování systémů v reálném čase – to a spoustu dalších vymožeností přináší nová služba GPRS Connect, kterou svým firemním klientům nabídl Oskar. GPRS Connect je řešení pro všechny podniky, kdo potřebují komfortní mobilní připojení a práci s velkým objemem dat. A to i tam, kde to dosud nebylo možné z technických nebo nákladových důvodů. Služba je postavena na technologii GPRS a je dostupná ve dvou verzích: Oskar GPRS Telemetrie a Oskar GPRS Intranet. Oskar GPRS Telemetrie Tato verze řeší centralizovaný sběr dat z mobilních terminálů a jejich přenos do zákazníkova datového centra.

  • Oskarova nová služba je ideálním řešením pro finanční instituce, obchodní zástupce, prodejní řetězce nebo třeba sázkové kanceláře

Dálkový přístup k firemnímu intranetu, okamžitý sběr dat od obchodních zástupců v terénu, monitorování systémů v reálném čase – to a spoustu dalších vymožeností přináší nová služba GPRS Connect, kterou svým firemním klientům nabídl Oskar.

GPRS Connect je řešení pro všechny podniky, kdo potřebují komfortní mobilní připojení a práci s velkým objemem dat. A to i tam, kde to dosud nebylo možné z technických nebo nákladových důvodů. Služba je postavena na technologii GPRS a je dostupná ve dvou verzích: Oskar GPRS Telemetrie a Oskar GPRS Intranet.

Oskar GPRS Telemetrie
Tato verze řeší centralizovaný sběr dat z mobilních terminálů a jejich přenos do zákazníkova datového centra. Její široké možnosti ocení například rozvodné závody, finanční instituce, sázkové kanceláře, obchodní řetězce, sklady nebo třeba prodejci benzínu.

Oskar GPRS Intranet
Díky této službě se mohou všichni zaměstnanci pomocí mobilního telefonu připojit k firemnímu Intranetu, a to rychle a bezpečně. Přístup do podnikové LAN sítě umožní využívání veškerých dostupných zdrojů a aplikací, např. stahování informací pro obchodní zástupce, aktualizaci dat, popř. zadávání nových zakázek na dálku.

V obou případech poskytuje GPRS Connect svým zaměstnancům tyto výhody:

  • Zvýšení produktivity firmy (přístup zaměstnanců do podnikové sítě odkudkoli)
  • Snížení provozních nákladů
  • Bezpečnost přenosu dat
  • Krátká doba odezvy
  • Rychlejší přístup k informacím

Další informace o službě GPRS Connect lze nalézt zde. Pokud chcete začít využívat jejích výhod a jste již Oskarovým zákazníkem, volejte OskarBusinessLinku 800 77 22 77. Pokud ještě Oskarovým zákazníkem nejste, obraťte se na OskarBusinessKontakt 800 77 77 00.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do září 2002 si Oskara za svého mobilního operátora zvolilo více než 1.139.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V současnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW).