Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAR MÁ NOVOU VICEPREZIDENTKU PRO PRODEJ A PÉČI O ZÁKAZNÍKY

03. listopadu 2004

Nejvyšší vedení Oskara posiluje od začátku listopadu Švédka Ann Hofvander jako viceprezidentka pro prodej a péči o zákazníky. Dosavadní viceprezident Jeff Williams se vrací zpět do Kanady, aby se plně věnoval své rodině, která se v brzké době rozroste. Ann nastoupila do Oskara před dvěma lety na seniorskou pozici v oddělení CRM. Poté zastávala pozici ředitelky oddělení pro prodej a péči o zákazníky. Předtím působila řadu let na seniorských pozicích v oblasti telekomunikací a financí v severní Americe.

Nejvyšší vedení Oskara posiluje od začátku listopadu Švédka Ann Hofvander jako viceprezidentka pro prodej a péči o zákazníky. Dosavadní viceprezident Jeff Williams se vrací zpět do Kanady, aby se plně věnoval své rodině, která se v brzké době rozroste.

Ann nastoupila do Oskara před dvěma lety na seniorskou pozici v oddělení CRM. Poté zastávala pozici ředitelky oddělení pro prodej a péči o zákazníky. Předtím působila řadu let na seniorských pozicích v oblasti telekomunikací a financí v severní Americe. „Ann má bohaté zkušenosti s oblastí péče o zákazníky a prodejem a Oskara zná jako své boty,“ říká Karla D. Stephens, generální ředitelka Oskara. „Věřím, že naváže na dosavadní prodejní úspěchy Oskara a pomůže při dalším zvyšování standardu péče o naše zákazníky.“

Chvíle pro odreagování Ann hledá v outdoorových aktivitách všeho druhu. Na svět se ráda dívá ze sedla při projížďkách na svém koni jménem Bella.

V životě nic neponechá náhodě a řídí se heslem „ Když nemůžeš najít cestu, tak si prošlap vlastní.“