Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKAMARÁDI VOLAJÍ O KORUNU LEVNĚJI

03. září 2001

Nový program Oskamarádi umožní volat o korunu levněji až na pět zvolených Oskarových čísel Program Oskamarádi navíc umožní posílat SMS na pět takto zvolených telefonních čísel za pouhých 77 haléřů Od 3. září Oskar nabízí nový program Oskamarádi, který umožní jednoduchým způsobem ušetřit při volání i zasílání SMS v rámci sítě Oskar. Oskamarádi umožní ušetřit 1 Kč na hovorném nad rámec volných minut až na 5 zvolených čísel v síti Oskar, a navíc za všechny SMS zasílané na takto zvolená čísla zaplatí uživatel pouhých 77 haléřů. Služba je určena současným i novým zákazníkům Oskarových tarifních programů Volám Málo, Volám Často a Volám Stále. Pro využívání výhodných podmínek Oskamarádů si postačí určit jednoho až pět dalších Oskarových zákazníků s libovolným tarifem nebo Oskartou a takto zvolená telefonní čísla jednoduše zadat v Oskarově Samoobsluze na www.

  • Nový program Oskamarádi umožní volat o korunu levněji až na pět zvolených Oskarových čísel
  • Program Oskamarádi navíc umožní posílat SMS na pět takto zvolených telefonních čísel za pouhých 77 haléřů

Od 3. září Oskar nabízí nový program Oskamarádi, který umožní jednoduchým způsobem ušetřit při volání i zasílání SMS v rámci sítě Oskar. Oskamarádi umožní ušetřit 1 Kč na hovorném nad rámec volných minut až na 5 zvolených čísel v síti Oskar, a navíc za všechny SMS zasílané na takto zvolená čísla zaplatí uživatel pouhých 77 haléřů. Služba je určena současným i novým zákazníkům Oskarových tarifních programů Volám Málo, Volám Často a Volám Stále.

Pro využívání výhodných podmínek Oskamarádů si postačí určit jednoho až pět dalších Oskarových zákazníků s libovolným tarifem nebo Oskartou a takto zvolená telefonní čísla jednoduše zadat v Oskarově Samoobsluze na www.oskarmobil.cz. Sazba za hovorné nad rámec volných minut na zvolená čísla je pak automaticky o korunu nižší. Navíc všechny SMS zprávy odeslané na tato čísla stojí pouze 77 haléřů.

Tarifní program

Standardní hovorné (za minutu) nad volné minuty

Hovorné za minutu nad volné minuty v rámci programu Oskamarádi

Cena všech SMS v rámci programu Oskamarádi

Volám Málo Kč 5,00 Kč 4,00 Kč 0,77
Volám Často Kč 4,50 Kč 3,50 Kč 0,77
Volám Stále Kč 3,50 Kč 2,50 Kč 0,77

Ceny jsou uvedeny bez 5 % DPH. U tarifu Volám Málo je uvedena cena platná od 14.9.2001.

Aktivace programu Oskamarádi je až do 31.října 2001 zdarma, uvedené slevy jsou po aktivaci programu uplatňovány automaticky. Službu je možno aktivovat i na OskarLince. Volání a posílání SMS mimo zvolená čísla bude účtováno dle příslušného tarifu zákazníka. Podrobnější informace včetně možnosti aktivovat služby najdete na zde.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v České republice zahájil 1. března 2000 s označením služeb Oskar. Do konce prvního pololetí 2001 Oskar získal více než 540.000 zákazníků, což jej staví na přední místo mezi operátory startujícími ze třetí pozice.

Český Mobil patří prostřednictvím holdingové společnosti ClearWave do skupiny telekomunikační společnosti Telesystem International Wireless (TIW). TIW je dynamicky se rozvíjející globální operátor mobilních telekomunikačních sítí s více než 4,8 miliony zákazníků po celém světě. Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq "TIWI").