Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

O Vánocích nemá být nikdo sám, výhodné volání pro rodiny a datová SIM karta za super cenu

07. listopadu 2013

Vodafone navazuje na nabídku „Tarif pro dítě zdarma“ a představuje tarif pro partnera se slevou dvě stě korun. Tarif „Red do sítě pro partnera“ může zákazník pořídit komukoliv blízkému za 299 korun. Pro ty, kdo si chtějí pořídit ke své SIM kartě druhou datovou kartu, připravil Vodafone datový tarif s názvem „Data za super cenu“, se kterým zákazník získá 500 MB dat za 90 korun měsíčně. Vánoční nabídku si mohou pořídit noví i stávající zákazníci od 11. listopadu do konce ledna.

„Chceme, aby naši zákazníci mohli být nejen na Vánoce co nejvíce se svými blízkými, proto jsme připravili výhodnou nabídku pro celou rodinu. S tarifem Red v kombinaci s výhodnou nabídkou pro partnera a dítě může celá rodina volat a psát neomezeně v síti Vodafone za méně než tisíc korun měsíčně,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky ve Vodafonu.

Red do sítě pro partnera: 

Zákazník získá za 299 korun měsíčně neomezené volání a SMS v síti Vodafone, 130 minut na volání do ostatních sítí a 150 MB dat. Red do sítě pro partnera může pořídit komukoliv blízkému každý, kdo používá, nebo si aktivuje, tarif s minimálním měsíčním plněním 690 Kč. Standardní cena tarifu Red do sítě je 499 Kč. 

Tarif Red do sítě pro partnera lze kombinovat s Tarifem pro dítě zdarma a ušetřit měsíčně i několik sto korun, například:

Tříčlenná rodina – pořídí-li si otec tarif Red za 699 korun, může pořídit manželce tarif Red do sítě pro partnera za 299 korun a dítěti Tarif pro dítě zdarma => rodina tak zaplatí měsíčně dohromady 998 korun, čímž ušetří každý měsíc 512 korun. 

Data za super cenu: 

Zákazníci získají 500 MB dat měsíčně za 90 korun, se kterými budou moct už brzy využít vysokorychlostní Turbo Internet* v prvních regionech. Tarif si může pořídit každý, kdo používá, nebo si aktivuje některý z tarifů s minimálním měsíčním plněním 249 korun. Nabídka platí se smlouvou na 2 roky. 

Karta pro partu:

Pro zákazníky s předplacenou kartou Vodafone již začátkem října připravil Kartu pro partu, se kterou si mohou čtyři blízcí volat v síti Vodafone za 1,90 Kč. 

Firemní zákazníci:

Firemním zákazníkům Vodafone přináší výhody po celý rok, pro období Vánoc si pro ně přichystal například slevu na chytré telefony, nebo tablety ve výši 500 či 1 000 Kč podle výše měsíčního úvazku. 

Na vánoční nabídku poběží od 15. listopadu kampaň v TV, tisku, na internetu a venkovních nosičích.