Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Nový Vodafone Smart Tab III nabídne sedmipalcovou podívanou

30. října 2013

Vodafone uvádí na trh již třetí generaci tabletu vlastní značky. Sedmipalcový tablet s čtyřjádrovým procesorem uvítají všichni milovníci surfování po internetu, aplikací nebo videí. Tablet totiž nabídne speciální IPS displej, který zaručí výrazně lepší kontrast a barvy. V poměru dostupné ceny a vysoké kvality se představuje tablet, který je vhodný jak pro teenagery, tak pro manažery. Tento nejnovější přírustek do rodiny značkových chytrých telefonů a tabletů Vodafonu si zákazníci mohou pořídit od listopadu za standardní cenu 4 977 korun.

Technické parametry Vodafone Smart Tab III 7:

 

  • 7” displej s technologií IPS (In-Plane Switching), která zajistí jasnost a živost obrazu
  • 3500 mAh baterie pro skvělou výdrž
  • operační systém Android Jelly Bean 4.2. se speciálním rozhraním pro tablety
  • interní paměť 16 GB, která vytváří kapacitu pro ukládání dokumentů, fotografií nebo videí
  • rychlý 1.2GHz čtyřjádrový processor
  • podpora microSD karet až do velikosti 32 GB
  • vysokorychlostní připojení 3G HSPA+ s podporou stahování až 42.2 Mbps
  • podpora wi-fi připojení a bluetooth pro bezdrátovou komunikaci mezi zařízeními
  • nejnovější GPS technologii pro přesnou navigaci
  • přední i zadní kamera zajistí pohodlné pořizování fotografií a videí.

Výrobcem zařízení je stejně jako u minulého modelu firma Lenovo. Profesionální výrobce zajistil kvalitní produkt, který se může rovnat svým dražším konkurentům a zákazníkům zprostředkuje jak zábavu, tak pohodlí při práci.

 

Od začátku listopadu si budou moci zákazníci Vodafone Smart Tab III 7 pořídit v prodejnách Vodafonu, v partnerských prodejnách a na e-shopu.