Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Tisková zpráva

 

NOVINKY OSKAROVA WAPu

20. února 2001

Oskarův WAP nabízí nové aplikace z oblasti zábavy, zpravodajství a služeb. Oskar, který jako jediný z operátorů umožňuje plnou personalizaci – tedy sestavit si vlastní menu ze všech nabízených wapových stránek podle individuální chuti uživatele, rozšiřuje dnešním dnem svou nabídku o nové atraktivní adresy. Novinky Oskarova WAPu: Právě dnes Praktické a každodenně aktualizované informace soustředěné do jedné sekce. Pod jedním odkazem lze snadno a rychle zjistit kdo slaví svátek, jak vypadá dopravní situace, co hrají v kinech, televizi a divadlech, jaké bude počasí, jaký je kurs koruny a co Vám říká dnešní horoskop. Párty Aktuální přehled koncertů a párty.

Oskarův WAP nabízí nové aplikace z oblasti zábavy, zpravodajství a služeb. Oskar, který jako jediný z operátorů umožňuje plnou personalizaci – tedy sestavit si vlastní menu ze všech nabízených wapových stránek podle individuální chuti uživatele, rozšiřuje dnešním dnem svou nabídku o nové atraktivní adresy. Novinky Oskarova WAPu:

Právě dnes
Praktické a každodenně aktualizované informace soustředěné do jedné sekce. Pod jedním odkazem lze snadno a rychle zjistit kdo slaví svátek, jak vypadá dopravní situace, co hrají v kinech, televizi a divadlech, jaké bude počasí, jaký je kurs koruny a co Vám říká dnešní horoskop.

Párty
Aktuální přehled koncertů a párty. Vyhledávat je možno podle klubů nebo podle měst.

I-Music
Aktuality a zajímavosti ze světa hudby z oblastí pop, dance, rock, classic, folk a jazz.

Herní magazín
Každodenní informace ze světa počítačových her.

Formule 1
Novinky ze světa Formule 1, aktuální zprávy ze zázemí, přehled týmů, obrázky okruhů a jezdců, a termínů velkých cen.

Pizza až do domu
Objednávky pizzy, těstovin, sendvičů, hlavních jídel, kuřecích specialit i nápojů. Služba je dostupná jak v české, tak anglické verzi Oskarova WAPu.

Radary
Aktuální dopravní situace a varování ostatních řidičů. Oskarův WAP umožňuje vybrat si město, kraj nebo třeba trasu.

Služba.cz
Nový portál na Oskarově WAPu.

AURA Cetelem
Snadná kontrola a realizace operací s úvěrovými kartami od společnosti Cetelem.

Hokej
Aktuality ze světa hokeje, novinky v reprezentaci, výsledky extraligy, NHL, 1.ligy, 2.ligy a další informace, které správný hokejový fanda „potřebuje“ k životu.

Fortuna
Rychlý přehled o sportovních výsledcích a kurzech na aktuální zápasy. Komplexní zprávy pro sázkaře.

Ojedinělou vlastností Oskarova WAPu, jako jediné služby svého druhu v České republice, je jeho možnost personalizace prostřednictvím internetové stránky www.oskarmobil.cz. „Osobní“ WAP je tak nejen přehlednější, ale současně pomáhá šetřit čas, a tím i finance.

Mezi dlouhodobě nejžádanější služby Oskarova WAPu patří Oskarův wapový email, stejně jako plná administrace předplacených karet Oskarta. Ta uživatelům předplacených služeb umožňuje mimo jiné dobíjet na WAPu svůj kredit a kontrolovat stav i historii svého účtu. Ve spolupráci s E-Bankou nabízí Oskarův WAP služby WAP bankingu, který umožňuje zadávat příkazy k úhradě, zakládat termínované vklady nebo získávat informace o pohybech a zůstatcích na účtu. Pro aktivaci Oskarova Wapu postačí majitelům mobilních telefonů podporující technologii WAP bezplatně aktivovat služby mobilní kanceláře na čísle *607.