Vodafone

Nová kategorie Vodafone Firmy roku: Byznys Rebel 2008

24. dubna 2008

Vodafone dnes na oficiálním vyhlášení třetího ročníku cen Hospodářských novin vyhlásil v rámci Vodafone Firmy roku speciální novou kategorii Byznys Rebel 2008. „V kategorii Byznys Rebel 2008 hledáme firmy, které mají odvahu originálním způsobem bořit zažitá pravidla a svým zákazníkům díky tomu přinášejí jasné výhody. Právě takové firmy mají v ostré konkurenci šanci uspět,“ říká generální ředitel Vodafone Grahame Maher. Grahame Maher na vyhlášení kategorie Byznys Rebel 2008, které se konalo na břehu Vltavy, přijel společně s viceprezidentem pro byznys Vodafonu Pavlem Hlavinkou na lodi přeměněné v improvizovanou mobilní kancelář. Pro účast v kategorii Byznys Rebel 2008 stačí na stránce www.

Vodafone dnes na oficiálním vyhlášení třetího ročníku cen Hospodářských novin vyhlásil v rámci Vodafone Firmy roku speciální novou kategorii Byznys Rebel 2008.

„V kategorii Byznys Rebel 2008 hledáme firmy, které mají odvahu originálním způsobem bořit zažitá pravidla a svým zákazníkům díky tomu přinášejí jasné výhody. Právě takové firmy mají v ostré konkurenci šanci uspět,“ říká generální ředitel Vodafone Grahame Maher.

Grahame Maher na vyhlášení kategorie Byznys Rebel 2008, které se konalo na břehu Vltavy, přijel společně s viceprezidentem pro byznys Vodafonu Pavlem Hlavinkou na lodi přeměněné v improvizovanou mobilní kancelář.

Pro účast v kategorii Byznys Rebel 2008 stačí na stránce www.firmaroku.cz napsat text v rozsahu zhruba 500 až 1500 znaků, včetně mezer, popisující, v čem daná firma boří zažitá pravidla a jaký prospěch a konkrétní výhodu z toho mají její zákazníci. Kandidátem na Byznys Rebela 2008 může být jak banka, která jako první na trhu zruší nesmyslný poplatek, tak třeba autopůjčovna, která začne půjčovat auta bez zálohy.

Byznys Rebela 2008 vyhlásí Vodafone v každém kraji a za celou republiku. Více informací zde: www.firmaroku.cz