Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Neomezené tarify Vodafonu dělají další skok. Po úspěšné nabídce pro rodiny čeká více dat i na jednotlivce

29. října 2019

Tři velká zlepšení čekají v těchto dnech tarifní portfolio Vodafonu. Od 1. 11. 2019 mohou nově i jednotlivci využívat, při kombinaci s pevným internetem, neomezená data v mobilu za bezkonkurenčních 799 korun měsíčně. Druhou novinkou je tarif s neomezenou rychlostí mobilních dat. Do třetice pak přidáváme mobilní data u Red tarifů - za 799 korun měsíčně dnes jednotlivý zákazník s tarifem Red získá 15 GB mobilních dat.

„Chtěli jsme v České republice rozhýbat trh s neomezenými daty, a to se povedlo. Jako první operátor jsme v červnu přišli se stálou nabídkou neomezených mobilních dat pro rodiny i skupiny přátel. Jsme rádi, že se trh dál vyvíjí a my samozřejmě budeme rozvíjet i naše služby. Nyní jsme vyšli vstříc zákazníkům, kteří si přáli neomezený tarif pro jednotlivce i těm, kteří volali i po neomezené rychlosti připojení,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky.

Neomezeně pro jednotlivce s pevným internetem

Uživatel pevného internetu nově pořídí tarif s neomezeným daty za 799 Kč. Pevné připojení startuje na 399 Kč. Za 1198 Kč tak zákazník získává to nejlepší ze světa mobilního i pevného internetu, hlasových služeb i sms, a to vše neomezeně.

Tato nabídka je dostupná od 1. 11. do 31. 1. 2020.

Neomezeně také pro jednotlivce

Samostatná SIM s neomezenými daty i rychlostí jejich stahování, s neomezeným voláním i SMS, 1000 minut volání do zahraničí a s roamingem ve světě na týden zdarma vyjde na 1799 korun měsíčně. S pevným internetem vyjde neomezená SIM na 1597 korun měsíčně.  Tarifní řešení bez kompromisů ocení zejména uživatelé z řad profesionálů a firemních klientů.

V dalších tarifech pak výrazně narostl objem mobilních dat. Přehled nové nabídky přináší přiložená tabulka.

Nejvýhodnější budou stále balíčky pro rodinu i přátele

Posláním Vodafonu je pomocí technologií zesilovat pouto mezi lidmi. Proto jsou i nadále nejvýhodnější balíčky pro rodiny a skupiny přátel – jedno řešení pro pevný i mobilní internet, ale i televizní služby. Příkladem je v červnu spuštěný tarif Vodafone Neomezený, při kombinaci 4 SIM karet a pevného internetu přináší neomezená data do mobilu za 599 korun měsíčně.

„To je stále nejlepší cena na trhu. Balíčky si pořídil trojnásobný počet zákazníků, než jsme očekávali, a úspěch nás příjemně překvapil. Více než polovina zákazníků volí při aktivaci nového tarifu jednu z variant Vodafone Neomezený,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky.

Konvergentní nabídka pro více telefonních čísel proto zůstává pro Vodafone cestou, ve které bude pokračovat i do budoucna. Více na www.vodafone.cz