Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Nejprodávanějším nedotovaným mobilem u Vodafonu je Vodafone 225

25. června 2008

Od srpna 2007 je v nabídce Vodafone mezi nedotovanými telefony nejúspěšnější mobil Vodafone 225. Od jeho uvedení na trh si jich zákazníci koupili desítky tisíc kusů. Telefony VF 225 se začaly prodávat v balíčku s předplacenou Vodafone divokou kartou v síti obchodního řetězce Tesco. Postupně se rozšířily i do dalších obchodních řetězců, do nichž své zboží Vodafone dodává přes partnerskou společnost Star Communications. „Díky spolupráci s partnerskými obchodními řetězci se nám podařilo oslovit nové zákazníky, kteří dávají přednost nákupu ve velkých prodejnách a hledají extra výhodné nabídky jako je právě balíček Vodafone 225 s nabitou kartou nebo divokou kartou a kreditem,“ říká Ann Hofvander, viceprezidentka pro prodej a péči o zákazníky Vodafonu ČR.

Od srpna 2007 je v nabídce Vodafone mezi nedotovanými telefony nejúspěšnější mobil Vodafone 225. Od jeho uvedení na trh si jich zákazníci koupili desítky tisíc kusů.

Telefony VF 225 se začaly prodávat v balíčku s předplacenou Vodafone divokou kartou v síti obchodního řetězce Tesco. Postupně se rozšířily i do dalších obchodních řetězců, do nichž své zboží Vodafone dodává přes partnerskou společnost Star Communications.

„Díky spolupráci s partnerskými obchodními řetězci se nám podařilo oslovit nové zákazníky, kteří dávají přednost nákupu ve velkých prodejnách a hledají extra výhodné nabídky jako je právě balíček Vodafone 225 s nabitou kartou nebo divokou kartou a kreditem,“ říká Ann Hofvander, viceprezidentka pro prodej a péči o zákazníky Vodafonu ČR. „Budeme dále rozšiřovat portfolio cenově dostupných telefonů s bohatými funkcemi, abychom co největšímu počtu zákazníků dali možnost v plné kvalitě používat nejen hlasové služby a SMS, ale i mnoho dalších mobilních služeb, které Vodafone nabízí,“ dodává Ann Hofvander.

Vodafone 225 v minulém roce vstoupil na tuzemský trh jako nejlevnější telefon, nabízí však stejné funkce a možnosti jako většina telefonů střední cenové kategorie: volání a posílání SMS zpráv, barevný displej (65 tisíc barev), kalendář, alarm, kalkulačku, vyzváněcí melodie a mobilní hry. Mobil pro Vodafone vyrobila čínská společnost ZTE.

Vodafone připravuje pro šest hlavních obchodních řetězců, v nichž prodává své zboží, každý čtvrt rok speciální nabídku.

Letos na podzim Vodafone v obchodních řetězcích nabídne další exkluzivní telefon vyrobený speciálně pro Vodafone s vynikajícím poměrem cena/výkon.