Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Na pozici ředitelky korporátní komunikace a udržitelnosti Vodafonu od srpna 2020 nastupuje Zuzana Holá

03. srpna 2020

Zuzana do Vodafonu přichází ze společnosti Lidl, kde působila 4,5 roku jako tisková mluvčí a vedoucí oddělení firemní komunikace. Ve Vodafonu povede tým externí i interní komunikace a bude odpovědná za udržitelné podnikání firmy.

Vodafone je velmi otevřená a komunikativní společnost, která je nejen v oboru telekomunikací lídrem v odpovědném podnikání, prosazování rovného přístupu, diverzity a ohleduplnosti k životnímu prostředí. Chová se tak nejen vůči svým zákazníkům, ale v první řadě vůči všem svým zaměstnancům. Společně s Vodafonem věřím, že technologie nám pomáhají zlepšit naši budoucnost a že otevřený a lidský přístup je něco, co Vodafone charakterizuje a zároveň odlišuje“, říká Zuzana Holá.

Zuzana byla v Lidlu zodpovědná i za krizovou komunikaci, produktové PR a kanály sociálních médií. Před příchodem do Lidlu pracovala 15 let pro vydavatelství Mafra. Vystudovala germanistiku

na Karlově univerzitě a poté historii a německou novodobou literaturu na Univerzitě v Hagenu. Kromě němčiny mluví anglicky a ve volném čase se věnuje rodině, psovi, trénování moderní gymnastiky a chození po horách. 

Vedoucím externí komunikace a tiskovým mluvčím Vodafonu je nadále Ondřej Luštinec a jeho zástupkyní Kateřina Šantorová.