Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Koncert světových hudebníků podpoří boj proti pandemii. Buďte u toho s Vodafonem, mobilní data se divákům přenosu počítat nebudou

25. června 2020

Hudebníci a filmové hvězdy z celého světa vystoupí v sobotu 27. června na dobročinném koncertě, jehož cílem je vybrat peníze na boj s pandemií způsobenou koronavirem. Na akci, kterou pořádá nezisková organizace Global Citizen, zazpívají mimo jiné skupina Coldplay či zpěvačky Shakira a Miley Cyrus. Vodafone nebude tento den účtovat mobilní data lidem, kteří se ke koncertu připojí, a navíc zpřístupní všem uživatelům Vodafone TV a UPC TV kanály VH-1, MTV live HD, MTV Europe. Zde bude koncert rovněž ke zhlédnutí.

Cílem iniciativy nazvané Global Goal: Unite for Our Future (Celosvětový cíl: Sjednotit se pro naši budoucnost) je získat miliardy dolarů prostřednictvím veřejných i soukromých darů. Peníze by měly pomoci snížit dopad pandemie onemocnění COVID19 a zajistit, aby se testy, vakcíny a ošetření dostaly stejně ke všem komunitám – včetně lidí, kteří žijí v extrémní chudobě.

Vodafone je jednou z deseti značek, která celou iniciativu podporuje. Tím, že jako telekomunikační firma propojuje lidi, chce vyzvat obyvatele celého světa ke změně a sjednocení se.

Smyslem našeho podnikání je spojovat lidi. A to jak na úrovni technologické, tak na úrovni komunitní, společenské a humánní. V naší komunikaci používáme větu, že nejsilnější síť jsme my lidé a právě lidé se mohou do této iniciativy zapojit přímo na webu Global Citizen, kde svým podpisem podpoří aktivity pomáhající chránit nás všechny před koronavirem,“ říká Markéta Moreno, ředitelka pro značku a komunikaci Vodafonu. A dodává: „Chceme umožnit všem našim zákazníkům, aby se na tento velkolepý koncert odkudkoliv podívali. Pokud ho budou sledovat na našem mezinárodním webu, nebudeme jim účtovat mobilní data a zároveň všem uživatelům Vodafone TV a UPC TV bez ohledu na to, jaký mají tarif, zpřístupníme kanály VH-1, MTV live HD a MTV Europe, kde se budou koncerty vysílat. Podívat se na ně mohou i zpětně.“

Koncertem, který startuje v sobotu 27. června ve 20 hodin, bude provázet herec Dwayne Johnson.

Diváci se mohou těšit na vystoupení skupiny Coldplay, zazpívají také Shakira, Usher, Jennifer Hudson, Miley Cyrus nebo Justin Bieber. Vystoupí i herci Charlize Theron, Hugh Jackman, Salma Hayek či bývalý fotbalista David Beckham.

Koncert naváže na odpolední virtuální summit, během kterého se bude mluvit o vědeckých pokrocích v souvislosti s nemocí COVID-19. Akce představí světové lídry významných korporací, filantropy i mnohé odborníky na dané téma.

Společná síla těchto výjimečných lidí a talentů poslouží nejen k zábavě, ale i k vyslání zprávy publiku celého světa.

Přenos summitu i koncertu můžete online sledovat na adrese: www.vodafone.com/globalcitizen

nebo na kanálu VH-1.  MTV bude koncert přenášet od sobotní půlnoci.

Více informací najdete na www.globalcitizen.org/en/