Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

KATARÍNA BRONČEKOVÁ POVEDE PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ ČESKÉHO VODAFONU

26. září 2007

Novou viceprezidentkou personálního oddělení Vodafonu se stává Katarína Brončeková (34). Ve funkci vystřídá Martinu Wolfovou, která v rámci společnosti přechází na oddělení marketingu. Martina povede kompletní komunikační tým skládající se z oddělení ATL, korporátní komunikace, events & promotions a intelligence & insights. „Jednou z nejsilnějších stránek Vodafonu v ČR vždycky bylo silné zázemí pro komunikaci a značku. Spojení všech komunikačních oddělení pod jedu střechu zaručí plnou integraci marketingových kampaní a je naprosto klíčové k tomu, aby se Vodafone ČR stal nejzajímavější značkou na trhu,“ říká Martina Wolfová.

Novou viceprezidentkou personálního oddělení Vodafonu se stává Katarína Brončeková (34). Ve funkci vystřídá Martinu Wolfovou, která v rámci společnosti přechází na oddělení marketingu. Martina povede kompletní komunikační tým skládající se z oddělení ATL, korporátní komunikace, events & promotions a intelligence & insights.

„Jednou z nejsilnějších stránek Vodafonu v ČR vždycky bylo silné zázemí pro komunikaci a značku. Spojení všech komunikačních oddělení pod jedu střechu zaručí plnou integraci marketingových kampaní a je naprosto klíčové k tomu, aby se Vodafone ČR stal nejzajímavější značkou na trhu,“ říká Martina Wolfová.

Katarína do Vodafonu přichází ze slovenského T-Mobilu, kde z pozice výkonné ředitelky HR vedla dva roky celé personální oddělení. V oblasti HR se Katarína pohybuje už od roku 1998. Postupně se zdokonalovala v problematice vzdělávání zaměstnanců a jejich dalšího rozvoje. Začínala v konzultační firmě Personnel Management Consulting, později ji získal slovenský Orange a také počítačová firma Dell, kde pracovala jako manažerka oddělení Learning and Development. Katarína vystudovala Žilinskou universitu dopravy a komunikace v oboru Ekonomika komunikace.

„Velmi mě těší, že můžu vést tým lidí, jejichž hlavní moto je vytvořit z Vodafonu nejžádanější pracoviště v České republice,“ říká Katarína a dodává: „Pevně věřím, že nadšení našich zaměstnanců pro značku a hodnoty společnosti bude motivací nejen pro celou skupinu Vodafone, ale i pro ostatní společnosti na trhu.“