Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Kampaň Vodafonu přináší vánoční pohodu na celý rok

15. listopadu 2018

Vodafone dnes představil svou celostátní vánoční kampaň a zároveň zveřejnil i vánoční nabídku pro své zákazníky. Tou je sedm Vodafone Passů na den každý měsíc po celý rok zdarma. Atraktivní zábavu v mobilu si zákazníci mohou namixovat zcela libovolně, a to z kompletní nabídky Vodafone Passů, která zahrnuje Video, Music, Social, Chat i Cloud Pass. Ten je v nabídce sváteční novinkou.

Poselství, které letošní vánoční kampaň Vodafonu přináší, spočívá v tom, že kouzelné okamžiky, chvilky štěstí a pohody nemusíme zažít jen o svátcích, ale můžeme je zažívat po celý rok. Milí, štědří a pozorní ke svým blízkým a vůbec k sobě navzájem by lidé měli být každý den. 

Strýček Karel, kterého zákazníci poznali už v loňské vánoční kampani, se na ulici zahalené do krásné adventní atmosféry náhodně setká s neznámou dívkou. Osloví ji a hned mezi nimi přeskočí jiskra. Celé odpoledne pak stráví sledováním filmů, které jsou jim oběma blízké. Den však končí a dívka ve spěchu naskočí do posledního autobusu a zmizí jako Popelka z pohádky. A Karel neví, kde ji hledat. Jaké by to ale byly Vánoce, kdyby ostatní členové rodiny nechali strýčka na holičkách… Všichni se zapojí do pátrání po krásné neznámé, a tak má nakonec příběh šťastný konec. Natáčení kampaně letos probíhalo na vánočně vyzdobeném náměstí v Kadani a ve vile v Klánovicích.

Hlavních rolí se již poněkolikáté ujali Jiří Vyorálek - tatínek, Lucie Žáčková - maminka, Štěpán Mikoláš - syn a Agáta Zimová - dcera. V roli strýčka, který se zamiluje do neznámé dívky v podání herečky Terezy Dočkalové, se stejně jako v loňském roce představí Ondřej Sokol. 

Kampaň z dílny kreativní agentury McCANN Prague se v televizi, v online médiích, tisku a v outdooru objeví od pondělí 19. listopadu, a to prostřednictvím mediální agentury Wavemaker Czech. Do režisérského křesla usedl opět Vojtěch Kotek a hudbu stejně jako loni složil Viliam Béreš. Název skladby je Internal Sound.