Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Tisková zpráva

 

Kampaň Vodafonu přináší vánoční pohodu na celý rok

15. listopadu 2018

Vodafone dnes představil svou celostátní vánoční kampaň a zároveň zveřejnil i vánoční nabídku pro své zákazníky. Tou je sedm Vodafone Passů na den každý měsíc po celý rok zdarma. Atraktivní zábavu v mobilu si zákazníci mohou namixovat zcela libovolně, a to z kompletní nabídky Vodafone Passů, která zahrnuje Video, Music, Social, Chat i Cloud Pass. Ten je v nabídce sváteční novinkou.

Poselství, které letošní vánoční kampaň Vodafonu přináší, spočívá v tom, že kouzelné okamžiky, chvilky štěstí a pohody nemusíme zažít jen o svátcích, ale můžeme je zažívat po celý rok. Milí, štědří a pozorní ke svým blízkým a vůbec k sobě navzájem by lidé měli být každý den. 

Strýček Karel, kterého zákazníci poznali už v loňské vánoční kampani, se na ulici zahalené do krásné adventní atmosféry náhodně setká s neznámou dívkou. Osloví ji a hned mezi nimi přeskočí jiskra. Celé odpoledne pak stráví sledováním filmů, které jsou jim oběma blízké. Den však končí a dívka ve spěchu naskočí do posledního autobusu a zmizí jako Popelka z pohádky. A Karel neví, kde ji hledat. Jaké by to ale byly Vánoce, kdyby ostatní členové rodiny nechali strýčka na holičkách… Všichni se zapojí do pátrání po krásné neznámé, a tak má nakonec příběh šťastný konec. Natáčení kampaně letos probíhalo na vánočně vyzdobeném náměstí v Kadani a ve vile v Klánovicích.

Hlavních rolí se již poněkolikáté ujali Jiří Vyorálek - tatínek, Lucie Žáčková - maminka, Štěpán Mikoláš - syn a Agáta Zimová - dcera. V roli strýčka, který se zamiluje do neznámé dívky v podání herečky Terezy Dočkalové, se stejně jako v loňském roce představí Ondřej Sokol. 

Kampaň z dílny kreativní agentury McCANN Prague se v televizi, v online médiích, tisku a v outdooru objeví od pondělí 19. listopadu, a to prostřednictvím mediální agentury Wavemaker Czech. Do režisérského křesla usedl opět Vojtěch Kotek a hudbu stejně jako loni složil Viliam Béreš. Název skladby je Internal Sound.