Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Tisková zpráva

 

Datové paušály a modemy budou dostupné i mimo prodejny Vodafonu

16. listopadu 2010

Díky dohodě se společností TechData Distribution nabídne Vodafone své datové paušály a modemy kromě svých prodejen i v dalších více než třech tisících prodejnách po celé ČR. V obchodech obsluhovaných společností TechData zákazníci navíc získají exkluzivní slevu 25 % na datový paušál na rok. „Cílem spolupráce se společností TechData je nabídnout zákazníkům na místě, kde si pořizují přenosný počítač i koupi mobilního připojení k internetu za výhodnou cenu,“ říká Martin Pejša, ředitel prodeje nefiremním zákazníkům Vodafonu. Vodafone tuto spolupráci zahajuje exkluzivní slevou 25 % na datový tarif Připojení na stálo na rok. Tuto slevu získají zákazníci, kteří si koupí datový paušál Připojení na stálo od Vodafonu společně se slevou Po svém (10 %), jedním z modemů Vodafonu a jakýmkoli přenosným počítačem v jedné z více než 3 000 prodejen obsluhovaných společností TechData.

Díky dohodě se společností TechData Distribution nabídne Vodafone své datové paušály a modemy kromě svých prodejen i v dalších více než třech tisících prodejnách po celé ČR. V obchodech obsluhovaných společností TechData zákazníci navíc získají exkluzivní slevu 25 % na datový paušál na rok.

„Cílem spolupráce se společností TechData je nabídnout zákazníkům na místě, kde si pořizují přenosný počítač i koupi mobilního připojení k internetu za výhodnou cenu,“ říká Martin Pejša, ředitel prodeje nefiremním zákazníkům Vodafonu.

Vodafone tuto spolupráci zahajuje exkluzivní slevou 25 % na datový tarif Připojení na stálo na rok. Tuto slevu získají zákazníci, kteří si koupí datový paušál Připojení na stálo od Vodafonu společně se slevou Po svém (10 %), jedním z modemů Vodafonu a jakýmkoli přenosným počítačem v jedné z více než 3 000 prodejen obsluhovaných společností TechData. Připojení na stálo je tak měsíčně vyjde na 354 Kč včetně DPH po dobu jednoho roku. V případě dobré platební morálky získají zákazníci navíc po tříměsíčním využívání datového tarifu ve 2 vyúčtováních po sobě 250 Kč slevu na datové služby.

Připojení na stálo Cena
Běžná cena datového tarifu Připojení na stálo se slevou Po svém (10 %) 472,50 Kč vč. DPH
Cena při 25 % slevě po dobu jednoho roku: 354 Kč vč. DPH, platí při koupi přenosného počítače do 31. 1. 2011


Internetové modemy Vodafonu:

  • 3G modem (pro 3G pokrytí v městských oblastech – 35 % ČR) - 777 Kč včetně DPH
  • KOMBO modem (pro 3G pokrytí a navíc i CDMA pokrytí ve venkovských oblastech - 80 % ČR) - 1477 Kč včetně DPH

Měsíční datový tarif pro připojení k internetu v počítači/notebooku:

Připojení na stálo Cena s DPH Cena se službou Po svém
Měsíční datový tarif (FUP 3 GB) 525 Kč 472,50 Kč


O Vodafonu Česká republika

Vodafone (původně Oskar) získal licenci na provoz mobilní telekomunikační sítě GSM v říjnu 1999. Krátce nato se stal nejrychleji se rozvíjejícím operátorem a vytvořil nový rekord v historii GSM – za 9 měsíců pokryl svým signálem 98 % obyvatelstva ČR. V roce 2002 získal Vodafone miliontého zákazníka a v roce 2005 se stal součástí největší telekomunikační společnosti na světě, Vodafone Group. V současné době Vodafone Czech Republic poskytuje služby pro 3,12 milionu firemních i nefiremních zákazníků. Společnost je také aktivní v oblasti společenské odpovědnosti a v roce 2006 založila Nadaci Vodafone ČR, prostřednictvím které už rozdělila více než 50 milionů korun do neziskového sektoru. Více informací se dozvíte na www.vodafone.cz.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2008 obratu 6,4 mld. Kč.