Vodafone

Pro média

Jste novinář a zajímají vás informace o Vodafonu? V tiskovém centru naleznete archiv tiskových zpráv a obrazový archiv. Máte-li dotaz, napište nám do tiskového centra a my vám rádi pomůžeme.

Kontakt pro média

Sledovat naše tiskové zprávy a novinky můžete také pomocí RSS kanálu. O všem novém budete vědět hned, sotva to zveřejníme.

Telefon

+420 776 971 266

Fax

+420 776 971 960

Rádi bychom vás upozornili, že tým tiskového oddělení nemá přístup k datům zákazníků, a proto vám nemůže pomoci se zákaznickými dotazy.

Tiskové zprávy

Zjistěte, co se u nás aktuálně děje.

Vodafone zpříjemní neslyšícím komunikaci na prodejnách

1. srpna 2017

Vodafone, jako první telekomunikační společnost v České republice, zahájil ve svých prodejnách pilotní testování služby Tiché spojení, která umožní neslyšícím a sluchově postiženým zákazníkům snáze...

Vodafone letos rozsvítí celonárodní síť pro NB-IoT

26. července 2017

Vodafone úspěšně pokračuje v implementaci technologie NB-IoT a spolu se společnostmi Jablotron, Landis+Gyr a Ústavem telekomunikací VUT Brno testuje jako první v České republice prototypy zařízení v...

Výroční zprávy

Prohlédněte si naše výroční zprávy a zjistěte, jak se naše podnikání vyvíjí.

Obrazový archiv

Ke stažení jsme pro vás připravili několik fotografií generálního ředitele a ostatních členů vedení společnosti a fotografie pracovníků tiskového oddělení Vodafonu.

Vstoupit k výběru fotografií