Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky Internet v mobilu s 50% slevou na 3 měsíce

 1. Tyto podmínky upravují nabídku společnosti Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČO 25788001 (dále jen „Vodafone“), pro zákazníky s platební metodou předplacená karta. Pokud je v těchto Podmínkách uveden název Vodafone, rozumí se tím mimo společnosti Vodafone Czech Republic a.s. i její síť, produkty a služby.
 2. Nabídku Vodafone Internet v mobilu s 50% slevou na 3 měsíce (dále jen „Nabídka“) může využít každý zákazník s platební metodou předplacená karta, který si v období od 1.7. - 9.7.2011 aktivuje tarif Internet v mobilu na měsíc na některé z následujících prodejen Vodafone:
  • Vodafone, T.G.Masaryka 697/5, Karlovy Vary 360 01,
  • Vodafone, OC Varyáda, Kpt. Jaroše 375/31, Karlovy Vary - Dvory 36003,
  nebo ve stánku Vodafone v centru Karlových Varů u Hotelu Thermal v ulici Ivana Petroviče Pavlova.
 3. Aktivací datového tarifu dle těchto podmínek získá zákazník na první tři měsíce od aktivace tarifu 50% slevu na standardní cenu tarifu Internet v mobilu na měsíc.
 4. Zákazník je povinen zajistit, že výše předplaceného kreditu umožňuje měsíční zaúčtování ceny datového tarifu. V případě, že na předplacené kartě nebude dostatečný kredit pro zaúčtování měsíční ceny datového tarifu, dojde k jeho automatické deaktivaci. Po dobití potřebného kreditu si zákazník může opět službu zaktivovat, ale bez nároku na 50% slevu.
 5. Nárok na tuto Nabídku zaniká při přechodu na jiný datový tarif, při zrušení nebo deaktivaci datového tarifu Internet v mobilu, při přechodu na platební metodu Vyúčtování nebo při ukončení smlouvy.
 6. Na tuto nabídku se nevztahuje 30 denní záruka spokojenosti.
 7. V otázkách neupravených v těchto Podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky jednotlivých služeb Vodafone, vše uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz. Aktivací datového tarifu dle těchto podmínek dává Uživatel automaticky svůj souhlas s těmito i dalšími podmínkami Vodafone, zejména pak ke zpracování osobních údajů Uživatele společností Vodafone dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a dalších právních předpisů ve smyslu Všeobecných podmínek pro poskytování služeb elektronických komunikací.
 8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, a to vždy s účinností ode dne zveřejnění aktuálního znění na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 9. Tato nabídka je platná od 1.7.2011 do 9.7.2011

Vytisknout