Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

13. února 2023

Vodafone spouští silnou nabídku pevného internetu. Vylepšení se týkají i kombinace služeb a dětského mobilního tarifu

Dneškem Vodafone odstartoval kampaň, která přináší řadu novinek a zvýhodnění. Například špičková rychlost pevného internetu 1000 Mb/s je nyní v časově omezené nabídce za 499 místo původních 899 korun měsíčně. V kombinované nabídce služeb může aktuálně domácnost ušetřit 700 korun každý měsíc a pro děti je připravený speciální mobilní tarif. Novinky čekají i na firmy.

Jak ukazují aktuální spoty, ve kterých se tradičně objevuje herec Martin Hofmann, může každá domácnost „být Giga“ právě s Vodafonem. Co to v praxi znamená? „Díky našemu prvotřídnímu internetovému připojení mohou lidé snadno překročit zdi svého domova. I v malém bytě tak mohou zažít velké věci,“ říká Zohar Weitz, viceprezidentka Vodafonu pro nefiremní zákazníky. Ti, kteří kombinují více služeb od Vodafonu, navíc šetří náklady na připojení domácnosti.

Gigabit za 499 a dobré zprávy pro všechny regiony

Firma nejprve hlásí novinky z oblasti pevného internetu. Od února Vodafone nabízí ve své kabelové síti internet 1000 Mb/s za akční cenu pouhých 499 korun měsíčně, 500 Mb/s za 399 a rychlost 250 Mb/s za 299 korun – u všech rychlostí jde o ceny bez pronájmu modemu. Díky největší síti vysokorychlostního internetu si Vodafone drží v České republice prvenství: nejrychlejší gigabitové připojení může využívat více než 1,6 milionu domácností a firem.

V kombinované nabídce služeb se na všechny partnerské konektivity od rychlosti 250 Mb/s výše vztahuje dodatečné zvýhodnění 200 korun. Podrobnosti jsou na webu Vodafonu.  Aktuální akce je platná do konce března.

Se silnou trojkou služeb od Vodafonu ušetříte nejvíc

Zákazníci výrazně ušetří díky kombinaci mobilních služeb, pevného internetu a televize. Příkladem je úspora 700 korun měsíčně (přes 8 tisíc ročně) při kombinaci mobilního tarifu Vodafone Neomezený Super, pevného internetu s rychlostí od 250 Mb/s a Vodafone TV s tarifem Komplet. Jeho součástí je i bohatá nabídka sportovních a filmových programů včetně kanálů HBO a HBO Max. Zákazník ušetří i v případě spojení dvou služeb, tedy spojením pevného internetu a mobilního tarifu. Více shrnuje web www.vodafone.cz/spojte-sluzby

Nadále přitom platí, že pro službu s neomezenými daty, voláním i SMS má Vodafone nejlepší nabídku na českém trhu, když tarif Neomezený Super vyjde na 871 korun měsíčně.

Součástí rodinné nabídky je i tarif pro dítě za 326 korun

Novinkou je i možnost rodinné nabídky, kde ke dvěma mobilním tarifům Neomezený Super lze přidat až dva výhodné tarify pro dítě. Dětský tarif nabízí 130 minut volání, neomezené SMS a 3 GB dat za 326 korun měsíčně. „Na základě zpětné vazby od zákazníků jsme se rozhodli naši rodinnou nabídku doplnit o dětský tarif, abychom vyšli vstříc rozdílným potřebám členů rodiny,“ doplňuje Simona Lišková, marketingová ředitelka Vodafonu. 

Ušetří i firmy, o bezpečí se postará aplikace Cyberwall v ceně

Novinky v oblasti pevného internetu se týkají i firem. Ty mají v ceně zahrnutou pevnou IP adresu a licenci na aplikaci Cyberwall, která chrání byznys před kyberútoky. V akční firemní nabídce je tak nyní Pevný internet Kabel 1000 Mb/s Profi za 599 korun měsíčně, 800 Mb/s za 499 korun a rychlost 400 Mb/s za 399 korun měsíčně – vždy jde o ceny bez pronájmu modemu. Tisíce korun ročně ušetří také podnikatelé kombinací služeb.