Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

14. srpna 2023

Prémiový internet za skvělých 299 korun nebo třeba TV balíček Family na tři měsíce zdarma. Vodafone spouští novou kampaň

Vodafone odstartoval kampaň, která přináší zákazníkům několik snadno dosažitelných výhod, a to i pro jednotlivé služby samostatně. Kdo si koupí pevný internet, získá ho na prvních šest měsíců za skvělých 299 korun měsíčně a akce se týká i nejvyšší gigabitové rychlosti. Kromě toho lze nyní k Vodafone TV zdarma na 3 měsíce získat balíček Family, jehož součástí je i populární služba Voyo. K nejlepším neomezeným mobilním tarifům na trhu jsou připraveny také až osmitisícové dotace na telefony.

„Aktuální kampaň stojí na našem silném triu: Gigabitové síti, nejvýhodnějších neomezených mobilních tarifech a špičkové Vodafone televizi. Ať už si koupíte jen jednu samostatnou službu, nebo ještě lépe jejich kombinaci, vždy získáte jedinečné výhody. Kampaň jsme se rozhodli spustit právě v tomto období, abychom domácnosti podpořili při přechodu do nového školního roku,“ říká Zohar Weitz, viceprezidentka Vodafonu pro nefiremní zákazníky. 

V dosahu pevného připojení od Vodafonu je přitom 99 % českých domácností a nyní je pro ně připravená jedinečná nabídka. Za připojení domácnost zaplatí první půlrok pouze 299 korun měsíčně. A to jak pro nejvyšší rychlost připojení 1000 Mb/s, tak i pro nižší rychlosti. Cena je bez pronájmu modemu, detaily nabídky najdete na našem webu.

Televizní balíček zdarma

Další benefit čeká na ty, kteří si koupí službu Vodafone TV. K té nyní získají zdarma na 3 měsíce balíček Family, jehož součástí je i přístup ke kompletnímu a bohatému obsahu služby Voyo. Balíček Family obsahuje i 19 rodinných TV programů jako třeba National Geographic HD nebo Cartooon Network HD. 

Zmíněné samostatné slevy je možné ještě umocnit díky kombinaci více služeb – kdo si pořídí pevný internet od Vodafonu, získá neomezený mobilní tarif i o více než 200 korun měsíčně levněji. Podobně cena za Vodafone TV se při kombinaci s pevným internetem sníží ze 320 na pouhých 150 korun měsíčně.

Nejlepší neomezené tarify na trhu a sleva na telefony až 8 tisíc

Vodafone dál přináší nejdostupnější neomezená mobilní data na trhu. V rámci letní promoakce je možné pořídit si tarif Neomezený Super+ s rychlostí stahování 20 Mb/s jen za 877 korun měsíčně.    

Další benefit v pohodě 7000 korun na vybrané telefony Samsung získá ten, kdo si koupí mobilní tarif Neomezený Super a vyšší. V kombinované nabídce je opět sleva vyšší, a to až 8000 korun.

Spoty opět s Martinem Hofmannem

Ve spotu nové kampaně už tradičně vystupuje herec Martin Hofmann. Otec se za tmy a s čelovkou na hlavě snaží zachránit synův domácí úkol. Při hledání listů stromů pomáhá videohovor: „Javor, tati, ne dub. A ať má pěkný ty žilky.“ Služby Vodafonu jsou zkrátka parťákem v každé situaci. 

Pro firemní zákazníky je připravené pevné internetové připojení Profi. V něm je zahrnutá pevná IP adresa a licence na aplikaci Cyberwall, která chrání byznys před kyberútoky. V akční firemní nabídce lze spojit třeba pevný internet 400 Mb/s a mobilní tarif Neomezený Business Super+ a tím ročně ušetřit přes 6000 korun. Další možností je služba Flexi Business, kde podnikatelé získají individuální nabídku na míru. Kromě individuální ceny pro každého jde i o skladbu služeb, to znamená kombinaci přesně podle toho, co firma potřebuje. Podnikatelé navíc získávají větší slevu na nákup nejen telefonů a mají i přístup ke vzdělávání ve Vodafone Digiakademii.