Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky slev k nabízeným tarifům pevného internetu od 12.2.2024

Tyto podmínky upravují nabídku k tarifům pevného internetu

 • Internet Premium Lite
 • Internet Super Lite
 • Internet Basic Lite
 • Internet Premium DSL
 • Internet Super DSL
 • Internet Basic DSL
 • Internet Start DSL
 • Internet Premium Fibre
 • Internet Super Fibre
 • Internet Basic Fibre
 • Internet Start Fibre

(dále jen „Tarify“).

V rámci nabídky nových tarifů pevného internetu od 12. 2. 2024 (dále jen „Nabídka“) získá zákazník dočasnou slevu na 6 měsíců z ceníkové ceny v následující výši:

Tarif

Výše slevy

Internet Premium Lite

51 %

Internet Super Lite

41 %

Internet Basic Lite

26 %

Internet Premium DSL

61 %

Internet Super DSL

54 %

Internet Basic DSL

46 %

Internet Start DSL

34 %

Internet Premium Fibre

61 %

Internet Super Fibre

54 %

Internet Basic Fibre

46 %

Internet Start Fibre

34 %

V kombinované nabídce s Vodafone TV nebo s vybranými mobilními tarify (Red Maxi, Neomezený Premium 5G, Neomezený Super, Neomezený Super+, Neomezený Basic, Neomezený Basic+, Red Basic, Start 250, Start 130, Red Standard, 60+ tarif Start 250, #jetovtobě Neomezený, #jetovtobě 15 GB, #jetovtobě 3GB, ZTP Neomezený Super, ZTP Red Extra, ZTP Start 250) získá zákazník od 14.8. dočasnou slevu na 6 měsíců z ceníkové ceny v následující výši:

Tarif

Výše slevy

Internet Premium Lite

51 %

Internet Super Lite

41 %

Internet Basic Lite

26 %

Internet Premium DSL

61 %

Internet Super DSL

54 %

Internet Basic DSL

46 %

Internet Start DSL

34 %

Internet Premium Fibre

61 %

Internet Super Fibre

54 %

Internet Basic Fibre

46 %

Internet Start Fibre

34 %

Dočasnou slevu lze v rámci Nabídky získat v období od 12. 2. 2024 do 31. 5. 2024, přičemž získaná sleva je platná jen na nové aktivace služby a pouze s tarifem, k němuž byla aktivována. S případnou změnou tarifu dojde k deaktivaci slevy získané dle těchto podmínek.

Po uplynutí dočasné slevy na 6 měsíců bude zákazníkovi účtována cena tarifu dle aktuálního Ceníku.   

Nabídka není určena pro firemní zákazníky s rámcovou smlouvou, OneNet zákazníky a zákazníky s předplacenou platební metodou a pro zákazníky, kteří za posledních 6 měsíců využili jinou promo cenu na pevný internet.

Zákazník o slevu dle těchto podmínek nenávratně přichází v případě, že na příslušném Tarifu dojde k omezení či přerušení služeb (např. z důvodu prodlení s úhradou Vyúčtování). Zákazník dále o všechna zvýhodnění nenávratně přichází v případě deaktivace pořízeného Tarifu, např. i při změně Tarifu na jiný.

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone, podmínky konkrétních služeb/tarifů uvedených výše, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tato nabídka platí od 12. 2. 2024 do 31. 7. 2024

Tyto podmínky jsou účinné do 31. 7. 2024