Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

2. září 2021

Nejlepší fotbal světa na Vodafone TV: Přibude Liga mistrů i další prestižní přenosy. Televize je nyní navíc na 3 měsíce zdarma

Fotbalovou Ligu mistrů, ale taky německou Bundesligu nebo španělskou La Ligu budou moci od 7. září sledovat diváci Vodafone TV. Programovou nabídku totiž rozšíří kanály Nova Sport 3 a 4. Sportovní obsah televize od Vodafonu tak bude skutečně bohatý, kromě fotbalu, kde už jsou v nabídce i Evropské ligy s účastí českých týmů (kanály Sport 1 a 2), jde také o přenosy hokejové NHL nebo závody Formule 1. Sportovní kanály doplní širokou nabídku, ve které Vodafone TV přináší to nejlepší pro celou rodinu včetně videotéky s více než 2000 tituly a aplikace Netflix. Přitom díky probíhající kampani Spojení plné výhod zákazníci získají televizi na 3 měsíce zdarma, hradí pouze 70 korun za pronájem set-top boxu.

K více než 145 programům, které nabízí Vodafone TV, přibudou od 7. září dva kanály se špičkovým sportovním obsahem, a to Nova Sport 3 a 4. Znamená to především přenosy z nejlepší fotbalové soutěže světa – Ligy mistrů UEFA. Její skupinová fáze přitom začíná už 14. září. Pokud jde o fotbal, diváci Vodafone TV se mohou těšit i na italskou Serii A, španělskou LaLigu nebo německou Bundesligu. V nabídce zůstává francouzské Ligue 1, kde nově v klubu Paris St. Germain působí hvězdný argentinský fotbalista Lionel Messi. Další hvězdou je v italském Juventusu Turín působící Cristiano Ronaldo nebo třeba supertalent Erling Haaland, který hraje v německém týmu Borussia Dortmund. 

„Vodafone TV chce být první volbou pro všechny členy rodiny a přicházet s lákavou televizní nabídkou. K té patří i sport, a proto jsme rádi, že můžeme oznámit nové partnerství s televizí Nova. Ve Vodafone TV přitom špičkový sportovní obsah získají diváci velmi výhodně – aktuálně například v tarifu Komfort na 3 měsíce zdarma, a to při kombinaci s pevným internetovým připojením. I poté cena za televizi trvale zůstane téměř na polovině,“ připomíná kampaň Spojení plné výhod Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky. Během prvních tří měsíců zaplatí diváci pouze 70 korun za pronájem set-top boxu.

Nova Sport 3 a 4 budou součástí tarifů TV Komfort a TV Komplet a zákazníci si tak nemusí nic připlatit. Další možností je balíček Sport, který lze za 99 korun přikoupit k základnímu tarifu Klasik„Naší prioritou je nabídnout exkluzivní obsah našich sportovních kanálů co největší skupině diváků, proto máme radost z nové spolupráce s Vodafone TV,“ říká generální ředitelka TV Nova Klára Brachtlová. 

České kluby ve fotbalové Evropě a taky jiné sporty než fotbal

Fanoušci můžou sledovat i počínání českých klubů, a to v Evropské lize a Evropské konferenční 

lize, které v nabídce některých dalších operátorů od letoška chybějí. Zápasy fotbalových klubů Sparty, Slavie a Jablonce v Evropě budou na kanálech Sport 1 a 2.

Ale nejde jenom o fotbal. Třeba nejlepší hokejová liga NHL čeká na diváky na kanálech Nova Sport 1 a 2. Kdo chce sledovat závody Formule 1, najde je podobně jako zmíněný evropský fotbal na kanálech Sport 1 a 2.

Plus Netflix nebo Amazon, zkrátka TV pro celou rodinu

Vodafone TV nabízí mnohem více, vybere si každý člen rodiny. Od oblíbených aplikací Netflix nebo Amazon Prime Video až po KIDS aplikaci určenou pro děti, která představuje bezpečné prostředí pro nejmenší diváky. Dalším benefitem Vodafone TV je nejširší nabídka programů v HD kvalitě na trhu a videotéka s více než 2000 tituly včetně titulů ve 4K. Televizi od Vodafonu je možné sledovat i prostřednictvím webové aplikace kdykoliv a kdekoliv. Více najdete na www.vodafone.cz/televize

 

Slyším očima. Projekt studentek z Ostrova na Karlovarsku vyhrál Vodafone AR Challenge, vyvinou vlastní aplikaci využívající rozšířenou realitu

Speciální digitální brýle využije projekt Slyším očima, který vyhrál v soutěži Vodafone AR Challenge. Tým studentek z Ostrova, který za vítězným návrhem stojí, bude mít nyní možnost za pomoci Vodafonu a dalších partnerů uvést svůj nápad do praxe – v následujících měsících budou studentky pracovat na vývoji aplikace, která bude sloužit jako inteligentní překladač pro lidi se sluchovou poruchou a umožní jim bez problémů komunikovat s okolím. Příležitost realizovat své návrhy ovšem čeká i na další dva studentské týmy z Gymnázia Jeseník, které se umístily na druhém a třetím místě s projekty zaměřenými na lázeňství a sociální služby.