Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

24. října 2022

Tady Vodafone 54: Jakub Králík o mobilních telefonech

Mobilní telefon najdeme už prakticky ve všech domácnostech v Česku. V naší zemi je dokonce více aktivních SIM karet než obyvatel. Kolik z nich je v síti Vodafonu, jaké modely telefonů používají naši zákaznici nejvíce, jaký podíl tvoří chytré nebo 5G telefony a dokonce i o americkém fotbalu se v dnešní epizodě rozpovídal Jakub Králík, manažer portfolia koncových zařízení Vodafonu.

Tady Vodafone 53: Kateřina Jurkovičová z Byznysu pro společnost o ocenění Top odpovědná firma

Aliance Byznys pro společnost letos už po devatenácté oceňuje všechny firmy, které se dlouhodobě a strategicky věnují rozvoji udržitelnosti v podnikání, mají pozitivní přínos pro zaměstnance a společnost, snižují svůj dopad na životní prostředí a přinášejí inovativní řešení. Do letošního ročníku Top odpovědná firma se přihlásilo 67 firem s více než 166 projekty a jak to celé dopadne se dozvíme na slavnostním galavečeru 25. října 2022 v 18:30. Více o odpovědných firmách nám v této epizodě řekne Kateřina Jurkovičová, projektová manažerka tohoto ocenění.