Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

10. října 2022

Tady Vodafone 53: Kateřina Jurkovičová z Byznysu pro společnost o ocenění Top odpovědná firma

Aliance Byznys pro společnost letos už po devatenácté oceňuje všechny firmy, které se dlouhodobě a strategicky věnují rozvoji udržitelnosti v podnikání, mají pozitivní přínos pro zaměstnance a společnost, snižují svůj dopad na životní prostředí a přinášejí inovativní řešení. Do letošního ročníku Top odpovědná firma se přihlásilo 67 firem s více než 166 projekty a jak to celé dopadne se dozvíme na slavnostním galavečeru 25. října 2022 v 18:30. Více o odpovědných firmách nám v této epizodě řekne Kateřina Jurkovičová, projektová manažerka tohoto ocenění.

Tady Vodafone 51: Jakub Mastík z agentury Navzdory o upcyklaci a udržitelnosti

I použité nebo vyřazené materiály, které se mohou zdát nepotřebné, jako např. staré bannery, pytle od mouky nebo prázdné lahve od vína, mohou dostat šanci na druhý život. Agentura Navzdory z nich vytváří něco nového, co najde své další využití. Co hezkého se dá vyrobit např. z hasičské hadice, jak pomocí workshopů můžeme v upcyklaci vzdělávat nejen děti anebo něco o tom, že i udržitelnost může skvěle chutnat, mi v dnešní epizodě řekne Jakub Mastík, zakladatel firmy Navzdory.