Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

29. listopadu 2021

Tady Vodafone 34: Simona Lišková o marketingu v době Vánoc

To nejlepší, co můžeme pro druhé udělat, je věnovat jim trochu sebe a svého času. K tomu vyzývá i letošní vánoční kampaň Vodafonu. Jak taková kampaň vzniká a co všechno se děje v marketingu, když se připravuje vánoční nabídka? Na to v novém díle podcastu Tady Vodafone odpovídá ředitelka marketingu Vodafonu Simona Lišková.

Tady Vodafone 33: Veronika Řídelová o boji proti domácímu násilí

Každý nejspíš máme ve svém okolí někoho, kdo od svého blízkého zažívá místo lásky násilí. A možná to ani netušíme. Oběti totiž své trápení často tají. Nadace Vodafone jim ale nabízí nástroj, mobilní aplikaci Bright Sky, který to může změnit. Jak aplikace funguje? Jak ji můžou využít nejen samy oběti domácího násilí? A co je při snaze pomoct někomu blízkému, kdo by mohl žít v násilném vztahu, nejdůležitější? V novém díle podcastu Tady Vodafone odpovídá Veronika Řídelová z Nadace Vodafone.