Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

22. listopadu 2021

Tady Vodafone 33: Veronika Řídelová o boji proti domácímu násilí

Každý nejspíš máme ve svém okolí někoho, kdo od svého blízkého zažívá místo lásky násilí. A možná to ani netušíme. Oběti totiž své trápení často tají. Nadace Vodafone jim ale nabízí nástroj, mobilní aplikaci Bright Sky, který to může změnit. Jak aplikace funguje? Jak ji můžou využít nejen samy oběti domácího násilí? A co je při snaze pomoct někomu blízkému, kdo by mohl žít v násilném vztahu, nejdůležitější? V novém díle podcastu Tady Vodafone odpovídá Veronika Řídelová z Nadace Vodafone.

Tady Vodafone 32: Jana Skalková o inkluzi a diverzitě

Jana Skalková z platformy Byznys pro společnost se řídí heslem, že každý z nás je unikátní jedinec, který je nenahraditelný. Proč je důležité dbát na diverzitu a inkluzi nejen ve společnosti, ale i v jednotlivých firmách? A na co se zaměřuje soutěž TOP odpovědná firma, ve které Vodafone nedávno získal hned několik ocenění? V novém podcastu Tady Vodafone na tyto otázky odpovídá Jana Skalková, která má na starost evropský projekt Charta diverzity.