Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

11. října 2021

Tady Vodafone 28: Miroslav Haluza o cestování a dokumentárním filmu Matsés

Co pro vás znamená cestování? Pro někoho je to relax a v dnešní době, kdy letenku koupíte na několik kliknutí už naprosto běžná věc, kterou není třeba až tolik plánovat. Někdo ale k cestování potřebuje dobrodružství. Vyrazí jen s papírovou mapou a touží objevovat místa, která ještě nejsou tolik poznamenaná naší rozrůstající se civilizací. O svých cestách za indiánskými kmeny a dokumentárních filmech jako je např. Matsés se v novém díle podcastu Tady Vodafone rozpovídá Miroslav Haluza, který ve Vodafonu už 22 let pracuje jako obchodník.

Tady Vodafone 27: Pavel Kašpar o portálu V-Hub a nové Digiakademii

Řada firem dnes stojí před výzvou, jak uspět v digitálním světě. A právě pro malé firmy a podnikatele Vodafone připravil speciální poradenský portál V-Hub a Digiakademii. Co všechno nabízí? To v novém díle podcastu Tady Vodafone prozradí Pavel Kašpar, který má ve Vodafonu na starosti marketing pro firemní zákazníky.