Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

4. října 2021

Tady Vodafone 27: Pavel Kašpar o portálu V-Hub a nové Digiakademii

Řada firem dnes stojí před výzvou, jak uspět v digitálním světě. A právě pro malé firmy a podnikatele Vodafone připravil speciální poradenský portál V-Hub a Digiakademii. Co všechno nabízí? To v novém díle podcastu Tady Vodafone prozradí Pavel Kašpar, který má ve Vodafonu na starosti marketing pro firemní zákazníky.

Tady Vodafone 26: Alžběta Štádlíková o #FutureTalentAcademy

Jaké možnosti nabízí Vodafone studentům? Nově nabízí balíček podpory, který jim pomůže rozvíjet jejich talent, najít si práci a třeba i odstartovat jejich hvězdnou kariéru. O nové digitální platformě #FutureTalentAcademy se v novém díle podcastu Tady Vodafone rozpovídá Alžběta Štádlíková, specialistka na digitální marketing.