Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

29. září 2021

Tady Vodafone 26: Alžběta Štádlíková o #FutureTalentAcademy

Jaké možnosti nabízí Vodafone studentům? Nově nabízí balíček podpory, který jim pomůže rozvíjet jejich talent, najít si práci a třeba i odstartovat jejich hvězdnou kariéru. O nové digitální platformě #FutureTalentAcademy se v novém díle podcastu Tady Vodafone rozpovídá Alžběta Štádlíková, specialistka na digitální marketing.

Tady Vodafone 25: Jana Kašková & Aleš Bernášek o rozšířené realitě

Vodafone letos na jaře vyhlásil soutěž pro středoškoláky o nejlepší projekt využívající rozšířenou realitu. Jana Kašková přišla s nápadem pojmenovaným “Slyším očima”, který by měl pomáhat neslyšícím komunikovat s okolním světem pomocí speciálních AR brýlí. Jak přesně by to mělo fungovat? To Jana prozradí v nové epizodě podcastu Tady Vodafone. Spolu s ní je hostem i Aleš Bernášek, který soutěž vedl a vysvětlí, čím vítězný projekt oslovil porotu.