Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

20. září 2021

Tady Vodafone 25: Jana Kašková & Aleš Bernášek o rozšířené realitě

Vodafone letos na jaře vyhlásil soutěž pro středoškoláky o nejlepší projekt využívající rozšířenou realitu. Jana Kašková přišla s nápadem pojmenovaným “Slyším očima”, který by měl pomáhat neslyšícím komunikovat s okolním světem pomocí speciálních AR brýlí. Jak přesně by to mělo fungovat? To Jana prozradí v nové epizodě podcastu Tady Vodafone. Spolu s ní je hostem i Aleš Bernášek, který soutěž vedl a vysvětlí, čím vítězný projekt oslovil porotu.

Tady Vodafone 24: Martin Kešner o Vodafone Nápadu roku

Vodafone Nápad roku je nejstarší soutěží pro startupy v Česku. A právě dnes (13.9.) budeme znát jeho nového vítěze. Hostem podcastu Tady Vodafone je proto Martin Kešner, zakladatel soutěže, který prozradí, co musí takový vátězný projekt splňovat, co může Nápad roku nabídnout svým soutěžícím, i co jeho vedlo k tomu, že se začal zabývat investicemi.