Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

13. září 2021

Tady Vodafone 24: Martin Kešner o Vodafone Nápadu roku

Vodafone Nápad roku je nejstarší soutěží pro startupy v Česku. A právě dnes (13.9.) budeme znát jeho nového vítěze. Hostem podcastu Tady Vodafone je proto Martin Kešner, zakladatel soutěže, který prozradí, co musí takový vátězný projekt splňovat, co může Nápad roku nabídnout svým soutěžícím, i co jeho vedlo k tomu, že se začal zabývat investicemi.

Tady Vodafone 23: Jan Klouda o právu, compliance a muzice

Řídit moderní technologickou společnost je náročné. Jak se řeší její právně správné fungování, kdo za ním stojí a jaký je, uslyšíte v dalším pokračování podcastu Tady Vodafone. Hostem je tentokrát Jan Klouda, viceprezident pro právní záležitosti, řízení rizik a korporátní bezpečnost. A výjimečně vás pustí za oponu svého soukromí.