Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Tisková zpráva

 

Vodafone spouští prodej nejnovějšího iPhone

02. října 2015

Vodafone zahájí 9. října prodej iPhone 6s a iPhone 6s Plus, nejmodernějšího iPhone vůbec. Fanoušci si nový model budou moci jako první pořídit v prodejnách Vodafonu za cenu od 21 177 Kč a volit budou moci hned z několika barevných variant.

Prodej nového iPhone bude zahájen v pátek 9. října přesně v 0:06 v prodejně Vodafonu v Praze na Václavském náměstí. Kdo se bude chtít novým telefonem pochlubit jako první už v pátek, bude si muset do Prahy zajet a na svého miláčka si do půlnoci počkat. Pouze u Vodafonu budou mít totiž zákazníci tu jedinečnou příležitost získat nový iPhone již pár minut po půlnoci. Kromě vzorových telefonů na vyzkoušení budou mít všichni příchozí milovníci jablka k dispozici také něco jablečného k nakousnutí.

Nad rámec prodeje spouští dnes Vodafone také předběžné registrace na speciální microsite Vodafonu: www.vodafone.cz/iphone6s Stačí vyplnit e-mailovou adresu a Vodafone bude každého nedočkavce informovat o novinkách a zahájení prodeje.

Zkrátka nepřijdou ani ti, kterým se nechce ponocovat a dávají přednost nákupům z pohodlí svého domova. Při koupi nového iPhone v eShopu Vodafonu obdrží totiž slevu 2 000 Kč. Podmínkou je pořízení Red LTE, Red LTE Super, Red LTE Premium nebo Red+ tarifu novým zákazníkem, v případě stávajícího zákazníka uzavření nové nebo prodloužení stávající smlouvy, ať již se stávajícím tarifem, nebo s výše zmíněnými tarify.

Ceny nových modelů

ModelCena v Kč
Apple iPhone 6s 16GB 21 177
Apple iPhone 6s 64GB 24 377
Apple iPhone 6s 128GB 27 477
Apple iPhone 6s Plus 16GB 24 377
Apple iPhone 6s Plus 64GB 27 477
Apple iPhone 6s Plus 128GB 30 677

Pro více informací o iPhone navštivte: www.apple.com/iphone