Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Tisková zpráva

 

Pláž u vřídla, slamáky nebo Velotrix. Vodafone je po dvanácté partnerem MFF Karlovy Vary

18. června 2018

Vodafone, jako jeden z hlavních parterů mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (KVIFF), už několik let nabízí pro všechny návštěvníky filmového festivalu místo pro klidnou rekonvalescenci po divokém večírku nebo k načerpání sil na nejlepší letošní bijáky.

Pláž, která bude jako i v minulých letech přímo u Vřídelní kolonády, bude otevřena každý den po dobu festivalu od 10 – 20 hodin. Návštěvníci se k ní mohou nechat dovézt v červeném Velotrixu, které se propojí se službou Liftago, tedy bude možné si je přes aplikaci přivolat. Kdo chce strávit trochu času sladkým nic neděláním, může se zrelaxovat na plážových lehátcích. Součástí je i nabídka občerstvení i zmrzliny, kterou naservíruje Angelato. Ti, kterým zbyde energie, si mohou každý den zasoutěžit nebo si vyrobit vlastní filmový plakát. Soutěžit se bude například o dnes již legendární červené Vodafone slamáky, které každoročně zdobí hlavy návštěvníků festivalových uliček. 

S aplikací bez komplikací

Festivalové nadšence také určitě potěší mobilní aplikace Vodafone KVIFF 2018 (pro operační systémy iOS/Android), přes kterou je možné si vyhledat program kinosálů, podrobnosti o filmech a dokonce si každý může přímo z telefonu zarezervovat vstupenky. Uživatelé aplikace budou mít díky ní po ruce aktuální novinky z místa dění a mapku festivalu, další informace se budou postupně objevovat na instagramovém účtu instagram.com/VodafoneCZ a zároveň se vyplatí sledovat i twitterový účet @VodafoneVary.