Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Tisková zpráva

 

OSKAROVO KLUZIŠTĚ OPĚT POTĚŠÍ PRAŽANY

05. prosince 2004

Oskarovo kluziště – neodmyslitelná vánoční atrakce Prahy, nebude chybět ani letos. Bude slavnostně otevřeno v neděli 5. prosince v pět hodin večer opět na Ovocném trhu v centru Prahy. Bruslit bude možné celkem 29 dní až do 2. ledna 2005 do deseti hodin večer.

Oskarovo kluziště – neodmyslitelná vánoční atrakce Prahy, nebude chybět ani letos. Bude slavnostně otevřeno v neděli 5. prosince v pět hodin večer opět na Ovocném trhu v centru Prahy. Bruslit bude možné celkem 29 dní až do 2. ledna 2005 do deseti hodin večer. Vstup na kluziště je pro všechny návštěvníky zcela zdarma.

Plocha kluziště bude mít velikost 30 x 14 metrů. Vedle bruslení se navíc bude každý den tančit, od šesti do deseti večer bude hrát živý DJ. Chybět nebudou ani nejrůznější soutěže na ledě. U kluziště bude k dispozici tradiční půjčovna bruslí. Pro Oskarovy zákazníky zdarma, ostatní zaplatí půjčovné 30 korun. I když se letos čeká teplá zima bez sněhu, Oskarovu kluzišti to nevadí. Díky použité technologii vícevrstvého ledu vydrží plocha neporušená až do 15 °C.

Kluziště bude zdrojem zábavy i pro lidi, kteří nebudou bruslit. Dění na ledové ploše budou moci sledovat prostřednictvím webové kamery na www.jakvypadavasjezisek.cz. A nebyl by to Oskar, aby nepřišel ještě s něčím navíc. Mimo webu bude dění na kluzišti vysíláno také živě přímo na mobilním telefonu prostřednictvím služby VideoZona. Více podrobností, přenosy z webových kamer, návody na nastavení telefonů pro živé přenosy a mnoho dalšího najdete na www.oskar.cz.

Zábavné bude i otevření kluziště. Uvádět ho bude moderátor Aleš Háma. Součástí zahájení bude dětská lední show, vystoupení Mikuláše a čerta a samozřejmě i taneční party. Podle zkušeností z minulých let je kluziště místem odpočinku a inspirace v hektickém vánočním období a rájem radosti pro všechny malé návštěvníky. Na základě zkušeností z minulých let Oskar přidal ke kluzišti i malou tribunu, na které mohou odpočívat rodiče a mít přitom své ratolesti pod dohledem.

„Srdečně zvu všechny velké i malé bruslaře k návštěvě Oskarova kluziště, ať již si budete chtít jen tak pročistit hlavu, inspirovat se při nákupu vánočních dárků nebo si prostě užít vánoční atmosféru v centru Prahy,“ říká Igor Přerovský, viceprezident Oskara pro značku a komunikaci. Peníze získané půjčováním bruslí poputují stejně jako v minulých letech na charitativní účely. V roce 2002 si na Oskarově kluzišti během 33 dní zabruslilo 8200 lidí, loni se úsměv objevil na tvářích více než 13 520 bruslařů.

Oskarovo kluziště bude za stejných podmínek otevřeno také v centru Ostravy na Jiráskově náměstí. Slavnostní otevření zde proběhne v sobotu 4. prosince v 17,00 hodin.