Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Sony KD-55XG8096BAEP

  • Se slevou 4 000 Kč

Tuhle televizi by chtěl každý! Umocněte svůj zážitek ze sledování s chytrou 4K televizí od Sony.

Televize není dostupný v kombinaci s tímto tarifem.

Koupit televizi bez tarifu

Zařízení již není v prodeji.

Sony je klasika a tento kousek dělá svému jménu rozhodně čest. Pokud hledáte něco opravdu speciálního, hoďte očko na KD. Obrazovka 4K HDR s uhlopříčkou 139 cm nabízí opravdu autentický zážitek díky velmi živým barvám. O čistý zvuk se zase postará režim ClearAudio+. To zkrátka musíte vidět a slyšet. 

Navíc je to televize chytrá, na platformě Android TV, a umožní vám tak nejen instalaci aplikací a vyhledávání na internetu, ale dokonce i hlasové ovládání.

Základní technické parametry 
Frekvence panelu  50 Hz
Rozlišení displeje  3840 × 2160 px
Konektory  USB 2.0, optický audio výstup, sluchátkový výstup, 4x HDMI, kompozitní vstup; ethernet
Síťová připojení  Bluetooth 4.1, LAN, Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac)
Výstupní výkon (RMS)  20 W
Spotřeba energie (roční)  160 kWh
Spotřeba energie (průměrná)  115 W
Rozměry a hmotnost zařízení 
Rozměry  721 x 1241 x 79 (v/š/h) mm
Hmotnost  16 100 g
Rozměry včetně podstavce  785 x 1241 x 336 (v/š/h) mm
Hmotnost včetně podstavce  17 200 g
Rozteč podstavce  992 mm
Rozteč otvorů VESA  200 x 200
Obsah balení 
Obsah balení  Baterie, dálkový ovladač pro hlasové ovládání, napájecí kabel, provozní pokyny, průvodce rychlým nastavením, stojánek na stůl
Popis zařízení 
Model roku  2 019
Typ TV  Smart TV
Tvar obrazovky  Rovná
Operační systém  Android TV
Energetická třída  A
Úhlopříčka v cm  139 cm
Úhlopříčka v palcích  55 ''
HDR  Ano
TV tuner  Kabelový DVB-C; pozemní DVB-T, DVB-T2 HEVC; satelitní DVB-S/S2
Typ podsvícení  Lokální stmívání, direct LED
ARC (zpětný audio kanál)  Ano
Časovač zapnutí  Ano

Příslušenství k televizi

Vyberte si doplňky k televizi Sony KD-55XG8096BAEP a nejenom k němu.

K vybraným tarifům zařízení se slevou až 3 000 Kč

Nechte nám na sebe číslo. Do 30 minut vám zavoláme a pomůžeme vám s výběrem.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou. Více o ochraně soukromí

Zařízení levnější
o 3 000 Kč

Objednejte si k zařízenítarif s pevným internetem a ušetřete 3 000 Kč, ať již s doručením až k vám, nebo s vyzvednutím v prodejně.

Doručení zdarma
nebo vyzvednutí v prodejně.

Doprava je u nás vždy zdarma. Zboží vám doručíme do 3 pracovních dnů a vybrat si můžete buď Českou poštu nebo kurýrní službu.

Pokud si vyberete televizi, doručí vám ji vždy kurýrní služba do 3 pracovních dnů. Televizi vám kurýr přiveze k prvním zamykatelným dveřím. Rozbalení a zapojení už je na vás.

Nedočkavci ocení bezplatné vyzvednutí ve vybrané prodejně. Při odeslání objednávky do 14 hodin v pracovní dny se totiž můžete pro zboží zastavit už odpoledne. V ostatních případech bude vše přichystáno následující pracovní den.

Informace o doručování a nejen to najdete v sekci  Vše o nákupu v eShopu.

30denní záruka
spokojenosti.

S námi se nespálíte. 30denní záruku spokojenosti automaticky získáte jak na nový mobilní tarif, tak na telefon, tablet, notebook, herní konzoli nebo datový modem, který jste si pořídili buď za standardní nebo za zvýhodněnou cenu nebo na splátky. Ať už v našem eShopu nebo v prodejně Vodafone. Během této doby můžete nepoškozené zboží vrátit bez udání důvodu, v případě tarifu pak bez sankce odstoupit od smlouvy.

Na zbytek produktů se vztahuje zákonná 14denní lhůta na vrácení zboží z eShopu. Ta platí samozřejmě i v případě vyzvednutí online objednávky v naší prodejně.

Často kladené otázky

Vše, co potřebujete vědět při koupi zařízení z domácí zábavy.

Kde si můžu televizi zakoupit?

Osobně ve vybraných prodejnách:

  • Zlín OC Zlaté jablko "Steve"
  • Praha, Černý Most
  • Praha, Jugoslávská
  • Olomouc OC Šantovka
  • Liberec
  • Plzeň
  • Brno, Masarykova
  • Ostrava, Avion Shopping Park
  • Ústí nad Labem, OC Forum

V našem eShopu nebo telefonicky na čísle *77 pro stávající zákazníky a 800777777, pokud u nás ještě služby nemáte. V takovém případě vám televizor doručí kurýr na požadovanou adresu do 7 pracovních dní. Zásilku můžete sledovat na stránce www.muff.cz

Kurýr se vám ozve ohledně doručení a společně se dohodnete na termínu, který vám bude vyhovovat. Ten vám ještě potvrdíme SMSkou.

Televizi vám kurýr přinese k prvním zamykatelným dveřím. Zásilku můžete zaplatit hotově i platební kartou. Rozbalení a zapojení už je na vás.

Jak vyřeším reklamaci nebo technické dotazy k televizi Sony?

Reklamace, technické potíže i veškeré dotazy směřujte prosím na Sony Servisní Centrum, a to buď telefonicky na číslo 272 650 240, nebo e-mailem na adresu info@sony-servis.cz.

Můžu televizi vrátit, pokud s ní nebudu spokojený?

TV Sony můžete vrátit, pokud vám ji doručoval kurýr. V takovém případě to můžete udělat do 14 dnů od doručení zásilky. Televizi dobře zabalte, přidejte k ní průvodní dopis s vašimi údaji a pošlete ji jako pojištěnou zásilku v hodnotě 15 801 Kč prostřednictvím České pošty do Vodafone centrálního skladu na adresu: Vodafone centrální sklad MUFF Logistics s. r. o. - building H1, Do Čertous 2634/7, 193 00 Praha 20

Pro koho platí nabídka vybraných zařízení za 1 Kč?

Tato nabídka je určena všem našim věrným zákazníkům s tarifem. To jsou takoví zákazníci, kteří u nás mají paušální tarif alespoň 12 měsíců a jejich měsíční útrata je alespoň 150 Kč.

Telefon se slevou jsem si u vás už dříve pořizoval, můžu využít nákup zvýhodněného zařízení v této nabídce?

K jednomu telefonnímu číslu vám při splnění podmínek můžeme poskytnout slevu na nákup zařízení 1x za 24 měsíců. Pokud jste si tedy kupovali telefon se slevou, je potřeba počkat na uplynutí 24 měsíců, než vám budeme moct poskytnout další slevu na zařízení.

Kdy je doručení zdarma?

Dopravu u nás máte vždy zdarma. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrní službou Muff.

Musím při pořízení zařízení se slevou skládat nějakou vratnou jistinu?

Pokud jste naším věrným zákazníkem, tak ve většině případů jistinu neplatíte. Věrným zákazníkem je ten, kdo u nás má paušální tarif alespoň 12 měsíců a jeho měsíční útrata je alespoň 150 Kč. Jestli jste u nás teprve chvilku nebo si pořizujete služby nově, požádáme vás o složení vratné jistiny, kterou vám vrátíme po 3 po sobě jdoucích včas zaplacených Vyúčtováních. Výše vratné jistiny závisí na ceně vybraného zařízení.