Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

eDohled modul Mini

Sledujte svou motorku, vozík, loďku nebo třeba zásilky kurýrů. Využití najde tento GPS modul tam, kde potřebujete minimalizovat hmotnost a máte možnost častějšího dobíjení.

Díky kapacitě baterie 1500 mAh jej stačí nabít jednou měsíčně nebo po ujetí asi 2000 km. Váží jen 200 gramů a s rozměry 85×50×23 mm jde o jeden z nejkompaktnějších modulů služby Vodafone eDohled.

Budete mít přehled nejen o poloze, ale i pohybu a otřesech, stylu jízdy, případném překročení rychlosti, stejně jako o teplotě a vlhkosti v okolí. Nastavit si můžete i notifikace o vstupu a výstupu z vámi určené zóny.

Zařízení pro sledování polohy není dostupný v kombinaci s tímto tarifem.

Koupit zařízení pro sledování polohy

Zařízení již není v prodeji.

Informace pro OneNet zákazníky: Pořizujete si službu eDohled přes OneNet samoobsluhu? Pak se můžete těšit na telefonát od svého obchodního zástupce, který s vámi objednávku úspěšně dokončí.

Vlastnosti eDohled modulu Mini

Hmotnost včetně baterií: 200 gramů
Rozměry: 85×50×23 mm
Baterie: Li-Ion 1 500 mAh, dobíjení pomocí micro-USB (nabíječka je součástí balení)


Vlastnosti všech modulů (Maxi, Standard, Mini)

Moduly můžete kdykoli jednoduše přemístit. Nastavují se na dálku a nepotřebují žádnou externí anténu.

Detailní parametry

GSM

2G - 3G

850/900/1800/1900 - 850/900/1800/1900/2100 MHz

GPRS internetové připojení

šifrování 128bit klíčem / firmware update, změna konfigurace, čtení aktuálních údajů, čtení reportů událostí


Další parametry

GNSS

GPS a Glonass

66 satelitů

Spotřeba

V klidovém režimu

0,2 mAh soustavně

Samovybíjení baterie

0,6 mAh soustavně

Vstupy

USB micro

nabíjení / čtení reportů událostí / konfigurace / upgrade firmware

Senzory

Tříosý G senzor

rozlišení pohybu / monitoring náklonu

Další senzory

vlhkost / teplota / atmosférický tlak

Vnitřní paměť 

Flash 512 kB

úložná kapacita kolem 5000 událostí / GPS pozic

Teplotní rozsah 

Li-Ion dobíjecí baterie

provoz -20°C až +60°C, nabíjení 0°C až +60°C

Ochranná třída 

IP65

voděodolné

Jak funguje eDohled?

Umožní vám nejen neustálý online přehled o tom, kde se váš majetek nachází, ale navíc umí i monitorovat nejrůznější parametry jako je teplota, náraz, překročení rychlosti, vlhkost, časy prostojů a další. To vše pomocí jednoduchého webového portálu. Všechen váš majetek, který je v pohybu, tak můžete mít jednoduše pod dohledem.

Portál eDohled • Celé řešení je dostupné v reálném čase online přes webový portál. Ten můžete obsluhovat v jakémkoli prohlížeči, a to jak v počítači, tak i v chytrém telefonu nebo tabletu.
 • Samozřejmostí je záloha dat na zabezpečeném serveru.
 • V prostředí portálu můžete vytvářet uživatele jednotek a přiřazovat jim práva.
 • Pro využívání portálu se po obdržení modulu zaregistrujte na vodafone.positrex.eu.
 • Do ledna 2018 můžete používat ke správě jednotky pouze webový portál a jeho optimalizovanou verzi pro mobilní zařízení. O zpřístupnění mobilní aplikace budete informováni.

Co v najdete v portálu?

 • Pro konfiguraci jednotky ji není třeba mít fyzicky u sebe. Nastavíte ji z pohodlí své kanceláře nebo domova, ať už je třeba v Německu nebo mimo Evropu. Nastavit si můžete například geozóny a dostávat pak notifikace, pokud vozidlo zónu upustí nebo do ní vstoupí. Zónu lze nastavit jako kruh či manuálně podle potřeby jakkoli na mapě.
 • Geozóna je oblast, kterou si můžete individuálně nastavit podle svých potřeb a nechat ji naším eDohledem hlídat. Pokud vybrané území opustí nebo naopak navštíví sledovaný majetek (třeba auto), přijde vám informační email.

 • Určitě využijete upozornění na pohyb vozidla. Senzor zaregistruje náraz i otřesy, a vy budete hned vědět, že se s vaším majetkem něco děje.
 • Historii najdete vedle standardní knihy jízd i přestávky a prostoje.
 • V knize jízd je možné najít i maximální rychlost nebo rozdělení kilometrů na najeté soukromě a služebně. A to jak pro jednotlivou jízdu, tak i celkově.
 • Součástí informací o jízdě je i rychlost a nadmořská výška v průběhu trasy.
 • V sekci údržba můžete zaznamenat provedené opravy na vozidle a popřípadě vám může připomenout periodickou údržbu.
 • Samozřejmostí je funkce exportu dat. Exportovat si můžete vše nebo jen to, co vás zajímá – například přejezdy státní hranice.

 • Novinka

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?