Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Chráníme vás i sebe

Posílili jsme kapacity na linkách

Posílili jsme kapacity našich zákaznických linek a prosíme vás, abyste s námi komunikovali bezkontaktně, nejlépe přes aplikaci či samoobsluhu Můj Vodafone, případně volejte *77 nebo 800 77 00 77.

Dbáme na vaše bezpečí na prodejnách

Upravili jsme otevírací dobu našich prodejen a vytvořili diskrétní zóny, abyste vy i naši prodejci byli chráněni. S našimi prodejnami se můžete spojit i po telefonu, tak nám neváhejte zavolat.

Chráníme vás i naše instalační techniky

Naši instalační technici i prodejci jsou vybaveni ochrannými a hygienickými pomůckami. Pokud vám tedy nepodají ruku na přivítanou, má to svůj důvod. Jde nám o vaše zdraví a rozhodně to neznamená, že bychom si vás nevážili.

Pomáháme s identifikací nakažených

Pomáháme sledovat pohyb koronaviru. Spojili jsme síly s ostatními mobilními operátory a společně pro stát vyvinuli řešení, které umožňuje snáze sledovat pohyb prokazatelně nakažených koronavirem. K takovému trasování musí dát zákazník vždy prokazatelný souhlas.

Vaše bezpečí a bezpečí našich zaměstnanců na první místě

Naše pevné a mobilní sítě, takzvaná kritická infrastruktura státu, by nefungovala bez našich zaměstnanců. Proto jsme ještě před vyhlášením stavu nouze začali pracovat z domova a zrušili služební cesty.

Jak Vodafone pomáhá?

Zpracování vašich osobních údajů v souvislosti se šířením koronaviru

Můžu vás navštívit osobně v prodejně?

Můžu se s vámi spojit telefonicky?

Chraňte své údaje i za současné situace