Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Exkluzivní nabídky

Online nabídky jsou tu pro vás samozřejmě i v případě, že si svou objednávku vyzvednete v naší prodejně.

Slevy na telefony
Jedině my vám dáme slevy na telefon nebo tablet k tarifu.

1 GB dat navíc
Při koupi datové SIM vám navýšíme datový balíček.

Sleva na Připojení bez kabelu+
Za Wi-Fi síť na doma i na chatu teď zaplatíte jen 1 Kč.

Slevy na telefony a tablety

Pouze u Vodafone dostanete slevy na většinu LTE telefonů a tabletů. Stačí si je objednat online spolu s jedním z tarifů s měsíčním plněním nad 590 Kč.

Chci slevu na telefon

Že už naším zákazníkem jste? Slevu až 2 000 Kč získáte, když současně s nákupem telefonu uzavřete i novou smlouvu na vašem čísle, případně si ji prodloužíte. Můžete si vybrat, jestli si ponecháte svůj současný tarif nebo přejdete na jeden z Red tarifů.

Ikona

1 GB dat navíc k datovým SIM

Pořiďte si datový tarif do notebooku nebo tabletu z aktuální nabídky a my vám jako dárek navýšíme datový objem na půl roku o 1 GB.

         

Datové tarify

Sleva na nové Připojení bez kabelu+

Vezměte si svou přenosnou Wi-Fi síť tam, kde právě jste. Třeba domů, na chatu, do kanceláře nebo na cesty.

Internetové řešení pořídíte za počáteční 1 Kč. Ušetříte tak 1336 Kč. Slevu získáte pokaždé, ať už budeme doručovat až k vám domů nebo si objednávku vyzvednete v prodejně.

Chci internet bez kabelu

Vyzvednutí v prodejně
již zítra.

Objednejte dnes a vše pro vás budeme mít nachystáno ve vámi vybrané prodejně již zítra. Vždy prosím počkejte, až vám pošleme potvrzující SMS o možném vyzvednutí. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Více informací nejen o způsobech dopravy najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Doručení zdarma
do 7 pracovních dnů.

Vaši objednávku vám doručíme zdarma do 7 pracovních dnů Českou poštou nebo kurýrní službou.
Informace o doručování a nejen to najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

30denní záruka
spokojenosti.

S námi se nespálíte. 30denní záruku spokojenosti automaticky získáte jak na nový tarif, tak na telefon, tablet nebo modem, který jste si pořídili za zvýhodněnou cenu nebo na splátky spolu s ním. Ať už v našem eShopu nebo v prodejně Vodafone. Během této doby můžete nepoškozené zboží vrátit bez údání důvodu, v případě tarifu pak bez sankce odstoupit od smlouvy.

Na zbytek produktů (např. zařízení objednané samostatně bez tarifu) se vztahuje zákonná 14denní lhůta na vrácení zboží z eShopu. Ta platí samozřejmě i v případě vyzvednutí online objednávky v naší prodejně.

Pomůžeme vám s nákupem

Nechte nám na sebe číslo. Zítra vám zavoláme a pomůžeme vám s objednávkou.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou. Více o ochraně soukromí

Pomohly vám informace na této stránce?