UPC se stává součástí Vodafonu

Přinášíme to nejlepší z mobilního a pevného připojení

Od 1. 9. si můžete objednávat u Vodafone či UPC kompletní služby ať už ze světa mobilů či pevného připojení pro celou vaši domácnost nebo firmu.

NEOMEZENÉ
Mobilní tarify

Neomezené volání, SMS i data s tarifem Vodafone Neomezený.

Chci mobilní tarif

NEOMEZENÝ
Internet na doma

Získejte kvalitnější a rychlejší internet na doma od 399 Kč měsíčně.

Chci internet na doma
Větší. Rychlejší. Kvalitnější. Spojením Vodafonu a UPC vzniká superrychlá GigaSíť.

Máte otázky?
Máme pro vás odpovědi.

Proč ke spojení
dochází?

Spojením se posílí postavení obou společností na trhu. Dokážeme tak mnohem efektivněji přinášet dokonalejší produkty i nabídku toho nejlepšího jak z Vodafonu, tak z UPC. Zlepší se konkurenční prostředí a zákazníci budou mít širší výběr z nabídek kombinujících mobilní, pevné služby a televizní vysílání. Naše mobilní služby už teď pokrývají celé území České republiky a nyní se rozšíří o 1,5 milionu domácností v dosahu pevné sítě UPC.

Kdy ke změně
došlo?

Evropská komise už povolila spojení, takže k převzetí aktivit UPC došlo již k 1. 8. 2019. Od tohoto data zahajujeme společnou přípravu nových zákaznických řešení. Zároveň také sjednotíme obě značky a v budoucnu budou všechny naše služby vystupovat pod názvem Vodafone.

Jaké výhody
mi to přinese?

Aktivity společnosti Vodafone a UPC se doplňují. Vodafone doposud nabízel své služby především na mobilním trhu, kde UPC nepůsobí. UPC je aktivní především v oblasti pevného připojení. Díky spojení obou společností budeme moct zákazníkům nabízet širší škálu služeb.

Co konkrétně
se pro mě změní?

Okamžikem koupě ještě nedochází k žádným změnám. Současné podmínky služeb, které máte uzavřeny ve smlouvě s Vodafonem nebo s UPC, se nemění. Stejně tak se na Vodafone nebo UPC můžete obracet, jak jste byli zvyklí. O případných změnách vás budeme včas informovat.