UPC se stává součástí Vodafonu

 

Vodafone převezme UPC
Na co se můžete těšit?

Od 1. 8. jsme odstartovali propojování Vodafonu a UPC. Postupně vám tak budeme přinášet to nejlepší ze světa mobilů, vysokorychlostního připojení k internetu i televize.

Širší nabídka služeb

Výhodnější nabídky

Rozsáhlejší a rychlejší síť

Máte otázky?
Máme pro vás odpovědi.

Proč ke spojení
dochází?

Spojením se posílí postavení obou společností na trhu. Dokážeme tak mnohem efektivněji přinášet dokonalejší produkty i nabídku toho nejlepšího jak z Vodafonu, tak z UPC. Zlepší se konkurenční prostředí a zákazníci budou mít širší výběr z nabídek kombinujících mobilní, pevné služby a televizní vysílání. Naše mobilní služby už teď pokrývají celé území České republiky a nyní se rozšíří o 1,5 milionu domácností v dosahu pevné sítě UPC.

Kdy ke změně
došlo?

Evropská komise už povolila spojení, takže k převzetí aktivit UPC došlo již k 1. 8. 2019. Od tohoto data zahajujeme společnou přípravu nových zákaznických řešení. Zároveň také sjednotíme obě značky a v budoucnu budou všechny naše služby vystupovat pod názvem Vodafone.

Jaké výhody
mi to přinese?

Aktivity společnosti Vodafone a UPC se doplňují. Vodafone doposud nabízel své služby především na mobilním trhu, kde UPC nepůsobí. UPC je aktivní především v oblasti pevného připojení. Díky spojení obou společností budeme moct zákazníkům nabízet širší škálu služeb.

Co konkrétně
se pro mě změní?

Okamžikem koupě ještě nedochází k žádným změnám. Současné podmínky služeb, které máte uzavřeny ve smlouvě s Vodafonem nebo s UPC, se nemění. Stejně tak se na Vodafone nebo UPC můžete obracet, jak jste byli zvyklí. O případných změnách vás budeme včas informovat.

Máte zájem zjistit více o konkrétní nabídce?

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou. Více o ochraně soukromí