Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

4. listopadu 2021

TOP Odpovědná firma roku 2021

Vodafone je nejlépe hodnocenou TOP Odpovědnou firmou roku 2021. Vůbec nejvyšší rating mezi velkými firmami přinesl Vodafonu letošní ročník prestižního ocenění TOP Odpovědná firma. Kromě toho Vodafone získal také zvláštní ocenění Trendsetter za inspirativní přístup v udržitelném podnikání a otevírání témat, která jsou zbytkem společnosti mnohdy opomíjená. V dalších kategoriích porotci ocenili projekt Digitální odysea Nadace Vodafone pro digitální vzděláván seniorů, přístup Vodafonu k ženám i nefinanční reporting firmy.

Vysoký rating v soutěži je pro nás v první řadě ocenění a ověření správnosti našeho přístupu k udržitelnému podnikání. Navíc nám slouží k benchmarkingu s ostatními firmami, které i my považujeme za leadery v udržitelnosti, a k inspiraci nebo další motivaci, kam naše aktivity dále posouvat,“ říká Zuzana Holá, ředitelka komunikace a udržitelnosti Vodafonu, která zároveň vede i Nadaci Vodafone.

Cena Byznysu pro společnost TOP Odpovědná firma je v Česku ojedinělý nezávislý rating velkých, středních i malých firem, který hodnotí a oceňuje strategie a aktivity v oblasti odpovědnosti a udržitelnosti. Již 18 let sleduje firmy, které se dlouhodobě věnují rozvoji společnosti, investují do zaměstnanců, snižují dopad na životní prostředí a přinášejí inovativní řešení.

V letošním roce vybíralo z více než 60 společností a 145 strategií ty nejlepší a nejinovativnější 50 nezávislých porotců z akademické sféry, médií, neziskového i komerčního sektoru, ale i z řad významných osobností, které se aktivně podílejí na rozvoji kultury podnikání v Česku.