Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

9. března 2023

Objevte skrytý poklad: Sekci Extra ve Videotéce

Už jste ve své Vodafone TV v záložce Videotéka objevili sekci Extra? V rámci set-top boxů v ní najdete třeba HBO Max složku s těmi největšími filmovými hity anebo pořady ve 4K. Na všech platformách včetně online aplikace si potom můžete užít filmobraní od Filmboxu nebo programy Crime + Investigation a History.

HBO Max

Pusťte si ve vašich set-top boxech to nejlepší z produkce HBO, Warner Bros., DC nebo třeba Cartoon Network. Stačí si v sekci Extra ve složce HBO Max vybrat jeden z vašich oblíbených titulů a prokliknout se přímo do aplikace HBO Max k prémiové zábavě, kterou oblíbená streamovací platforma přináší.
HBO Max získáváte automaticky s předplatným HBO, které si můžete zřídit přes Vodafone TV v rámci tarifu Komplet. Nebo si pořiďte tarif Klasik či Komfort v kombinaci s balíčkem HBO za 199 Kč měsíčně.

TIP: Podívejte se, co je nového na HBO Max, Netflix a Prime Video. Pravidelně pro vás vybíráme nejnovější hity na oblíbených streamovacích platformách.

Tituly ve 4K

Akulumátor 1, Kolja, Obecná škola, Po strništi bos, Vivárium nebo Svatební radosti. Filmů v té nejlepší kvalitě obrazu je ve Vodafone Videotéce celá plejáda. Díky set-top boxu si je můžete vychutnat opravdu na maximum. Doporučujeme i dokumentární série Modrý Svět, která získala cenu Emmy. Neuvěřitelným podmořským světem vás provede Jonathan Bird, jeden z nejlepších podmořských filmařů světa.

Filmbox OD

Rádi byste si vybrali večerní film, ale určitě víte, že by měl být dobrodružný? Není problém, rozklikněte si ve složce Extra záložku Filmbox OD a filtrujte tituly od Filmboxu z Vodafone Videotéky podle žánrů. Od teď už půjdete vždycky na jisto.

TIP: V březnu patří Vodafone Videotéka ženským hrdinkám. Omrkněte čtyřicítku filmů, ve kterých figurují obdivuhodné ženy.

Videonávody k Vodafone TV

Jak ovládat mobilní aplikaci? Jak zacházet s TV programem? A jak nastavit vlastní řazení kanálů? Žádný učený z nebe nespadl a proto jsme pro vás připravili praktické videonávody pro práci s Vodafone TV. Najdete je nejen na Vodafone YouTube kanálu, ale i ve vaší Vodafone TV. Nyní i včetně nejnovějšího videonávodu na Aplikace pro Android TV.

Crime + Investigation a History

Záhady při kterých mrazí, neuvěřitelné příběhy z historie i kriminální případy, z nichž tuhne krev v žilách. Doporučujeme sérii Vrazi na ledě, Největší záhady historie nebo Hvězdy zastavárny.

Vodafone Videotéka je s více než 2 000 filmy a seriály automaticky dostupná pro zákazníky Vodafone TV s televizními tarify Komplet a Komfort. K tarifu Klasik si ji můžete běžně dokoupit za 99 Kč měsíčně. Složka Extra je automaticky součástí