Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

21. ledna 2022

Nejsledovanější filmy a seriály Vodafone TV 2021

Jaké filmy a seriály, domácí i zahraniční produkce, jste nejvíce sledovali ve videotéce Vodafone TV? Podívejte se na nejoblíbenější pořady či si nechte inspirovat, pokud jste tyto hitovky ještě neviděli.

České filmy a seriály

Anděl Páně 2

Jeden z nejúspěšnějších českých filmů posledních let přináší nové dobrodružství čerta Uriáše a anděla Petronela, kteří tentokrát musí zachránit pravé rajské jablíčko.

S čerty nejsou žerty

Existuje peklo nebo ne? Vesnice, kde žije dobrák Petr, jeho zlá macecha Dorota, princezny Adélka a Angelina či proradný správce zámku, brzy pozná, jak to opravdu je.

Ženy v běhu

Co dělat, když vám nečekaně zemře manžel? Třeba splnit jeho poslední přání a to zaběhnout si maratón. A to přesně udělá vdova (Zlata Adamovská) a její tři dcery.

České seriály

První republika

Do populárního období mezi světovými válkami je zasazen dramatický seriál o osudech podnikatelské rodiny Valentů. Napjaté vztahy mezi jednotlivými členy fiktivní rodiny se odehrávají na pozadí skutečných historických událostí.

Vyšehrad

Fotbalista Julius „Lavi“ Lavický byl kdysi hvězdou prvoligové Sparty, ale jeho neustále aféry ho srazily až do malého klubu Slavoj Vyšehrad. Ale jeho šílené eskapády tím nekončí.

Pat a Mat

Legendární dvojice nešiků, která už několik desetiletí baví český národ kutilů. Kdo by se nesmál, jak stěhují nábytek, malují pokoje nebo zahradničí na chatě?

Zahraniční filmy

Shrek třetí

Třetí dobrodružství zlobra Shreka a jeho kamaráda Oslíka, kteří se vydávají najít nového následníka trůnu, mladého Artuše, aby usednul na lidský trůn.

Bohemian Rhapsody

Kdo by neznal kapelu Queen? Podívejte se na životopisný film, který se točí především okolo Freddie Mercuryho. Poznáme jeho skromné začátky, okamžiky největší slávy i tragický konec.

Pobřežní hlídka

Celovečerní film na motivy populárního seriálu, který v 90. letech opanoval i naše televizní obrazovky. V nové verzi vede tým záchranářů Dwayne Johnson a možná dorazí i David Hasselhoff.

Zahraniční seriály

Máša a medvěd

Původem ruský seriál o malé holčičce, která se v divočině spřátelí s bývalým cirkusovým medvědem. Malá Máša provádí různé potrhlosti a medvědovi nezbývá nic jiného než na ní dávat pozor.

Tlapková patrola

Elitní tým psů a jejich chlapecký velitel Ryder chrání společně město Adventure City před různými zlotřilci lidského i zvířecího původů. Populární seriál se loni dočkal i celovečerního filmu.

SpongeBob v kalhotách

Zábava pro malé o šílených dobrodružstvích mořské houby SpongeBoba a jeho kamarádovi, hvězdici Patrikovi. V bláznivé přehlídce vtipů si najdou svoje i starší diváci.

Chtěli byste tyto a dalších více než 2 000 titulů vidět také? Videotéka je součástí Vodafone TV u tarifů Komfort a Komplet, zákazníci s tarifem Klasik si ji mohou dokoupit za 99 Kč/měsíčně.