Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

25. ledna 2022

Na koncert do obýváku – pusťte si iConcerts a nejlepší hudební filmy ve Videotéce

V rámci programu Vodafone 100 si do konce ledna můžete vychutnat ty nejlepší koncerty historie i současnosti. Televizní kanál iConcerts vysílá denně koncertní vystoupení populárních interpretů různých hudebních žánrů. Program je vskutku vytříbený, protože se zaměřuje na koncerty hudebních legend. Jako „předskokana“ ke každé show doporučujeme hudební filmy a dokumenty ve Vodafone Videotéce.

Videotéka nakukuje do životů hudebních hvězd

Užijte si nejeden večer ve společnosti slavných hudebních interpretů československé i světové hudební scény. Jaký byl život Amy Winehouse? Proč se rozpadli Beatles? Jak neobyčejný život vedla Whitney Houston a zdejší velikáni Meky Žbirka a božský Karel Gott? Co všechno nevíte o Anetě Langerové?

Odpovědi nabízí Vodafone Videotéka s více než 50 filmy, jež pojí jedno téma – hudba. Kromě životopisných příběhů hudebních hvězd obsahuje Videotéka i záznamy operních a baletních představení. A samozřejmě i filmové hity s hudební tematikou. Mrkněte na Rok ďábla, kultovní Kouř nebo Hříšný tanec. Zaujme vás i drama Pachuť slávy a česká komedie Miroslava Krobota Kvarteto.

iConcerts – světové koncerty v pohodlí domova

V programu Vodafone 100 najdete každý měsíc jiný prémiový kanál. Momentálně tu zní všemi tóninami hudební kanál iConcerts plný nejen živých vystoupení všech možných žánrů. Pohodlně se usaďtě a vychutnejte si koncerty hudebních legend, hudební dokumenty i rozhovory a perličky ze zákulisí slavných kapel. Těší se na vás Bee Gees, Oasis, M83, The Black Keys, Placebo, Rolling Stones a mnoho dalších kapel.

Neodolatelná hudba zní i z Netflixu a HBO GO

Nažhavte domácí repráky. Na hudební vlně se můžete ve Vodafone TV povozit i v aplikacích stremovacích gigantů. Už jste na Netflixu viděli (respektive slyšeli) oblíbený muzikál Mamma Mia!, oscarový hit Bohemian Rhapsody o kapele Queen či poetický La La Land? Najdete tu také nejnovější dokument o Britney Spears a Magický hlas rebelky s životním přiběhem Marty Kubišové. Na HBO GO na vás čeká nestárnoucí film se skvělou Lady Gaga – Zrodila se hvězda. Ústřední píseň Shallow získala dokonce Oscara. Užijete si i nestárnoucí klasiku Šakalí léta nebo sólo Nicka Cavea v Alexandra Palace.

iConcerts je součástí televizních tarifů Komfort a Komplet. K tarifu Klasik si ho můžete pořídit v rámci balíčku Hudba za 99 Kč měsíčně. Videotéka je stejně tak součástí tarifů Komfort a Komplet. HBO GO je vždy zdarma k balíčku HBO, který je součástí tarifů Komplet, ostatní ho mají za 199 Kč. Netflix se vždy platí zvlášť dle vašeho předplatného, ale je možné si ho spojit s Vodafone Vyúčtováním.

Foto: Aerofilms